Luksusowy hotel w Dubaju rozdaje darmowe noclegi. Masz szansę, jeśli polubisz go na Facebooku

Hotel Atlantis The Palm postanowił w niecodzienny sposób podziękować swoim fanom za milion polubień na Facebooku. Każdy, kto zostawi kciuk w górę na fanpage'u, będzie miał szansę zdobyć darmowy nocleg.

Dla sympatyków dubajskiego hotelu zostanie przygotowany specjalny apartament - Atlantis Fan Suite. Aby mieć szansę zatrzymać się w nim za darmo, należy wcześniej polubić fanpage pięciogwiazdkowego hotelu Atlantis The Palm. Umożliwi to zarejestrowanie się w systemie rezerwacyjnym na tej stronie

Osoby, które będą starały się o darmowy nocleg, muszą wybrać trzy preferowane terminy, wypełnić formularz, odpowiedzieć na kilka pytań i... czekać. Przedstawiciele hotelu losowo będą wybierać szczęśliwców, na których czeka nie tylko bezpłatny nocleg, ale też wiele dodatkowych atrakcji oferowanych przez hotel. Na miejscu znajduje się podwodne akwarium, można pływać z delfinami, korzystać z prywatnej plaży, w hotelu działa również kilka restauracji serwujących dania z różnych części świata. 

Jest blisko Polski. Luksusowy schron na wypadek globalnej katastrofy

Rezerwacje będą otwierane co kilka dni. Pierwsza faza potrwa do 15 marca. Na razie można wybierać daty pomiędzy 18 marca a 30 kwietnia. Kolejne okienko otworzy się 25 marca. Daty wszystkich faz znajdziecie na wyżej wymienionej stronie. Biorąc pod uwagę, jak ogromną popularnością już teraz cieszy się hotel, o czym świadczy chociażby liczba polubień, wygrać nie będzie łatwo. Ale czemu nie spróbować?

 

Apartament ma znajdować się na 19. piętrze wschodniej wieży hotelu. Pracownicy zadbali o to, żeby pokój był jak najbardziej facebookowy. Ci, którym uda się zdobyć bezpłatny nocleg, do środka wejdą, wykorzystując swoje dane logowania do Facebooka. Nie zabraknie też nawiązania do tzw. zaczepek (ang. poke). Za pomocą tego charakterystycznego przycisku będzie można wezwać room service, czyli obsługę pokoju. Ponadto na ścianach facebookowego apartamentu pojawią się też wybrane prawdziwe komentarze użytkowników, które fani hotelu zostawili na tablicy jego fanpage'a.

 

Atlantis The Palm to jeden z najbardziej znanych hoteli w Dubaju. Został wybudowany na jednej ze sztucznych Wysp Palmowych - Jumeirah. Z jego okien rozciąga się wspaniały widok zarówno na wyspy, jak i na Zatokę Perską. Regularna cena za jedną noc różni się w zależności od wybranego pokoju, ale najtańsza opcja, czyli apartament Deluxe dla dwóch osób, to koszt 1250 zł. W ofercie są też jednak dużo droższe pokoje, np. apartament prezydencki za około 17 tysięcy zł za noc czy apartament podwodny Neptun za ponad 24 tysiące zł za noc.

To też może cię zainteresować: To najbardziej luksusowy hotel na świecie. Ale ceny powalają. Za tydzień nawet 20 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Więcej o: