Komentarze (59)
Ten rok będzie rekordowy. "Polacy są przekonani, że stać ich na urlop z biurem podróży"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Zuzanna Jawor

  Oceniono 2 razy -2

  My na wakacje jeździmy w sumie z jednym biurem podróży - Itaką i jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni :) Myślę, że jak się stawia na dużego przewoźnika, który ma już swoją pozycję ugruntowaną od lat to o wiele łatwiej o gwarancję udanego urlopu i to niezależnie od kierunku jaki się wybiera

 • 3-kuleczka

  Oceniono 18 razy -2

  do katarzyna.xyz
  zapoznaj sie z prawziwą historią, Jedwabnem, Syczynem i takimi informacjami jak poniżej wyciąłem , nie nauczyła cie matka [ciekawe...] nie chciało sie uczyc? Przez takich nieuków,niewiedzę są awantury i wojny, polacy nie byli świeci i jezeli tak chcecie bardzo być prawdomówni, pisiory, to mówcie tez i o takich sytuacjach :
  – październik 1942, Lasy Kraśnickie – oddział Narodowej Organizacji Wojskowej, który wszedł później w skład kraśnickiego NSZ wymordował 40 Żydów zbiegłych z obozu na Lipowej w Lublinie. Żydzi ukrywający się w bunkrach będący byłymi żołnierzami Wojska Polskiego zostali obrzucani granatami. (Dariusz Libionka, Narodowa Organizacja Wojskowa i Narodowe Siły Zbrojne wobec Żydów pod Kraśnikiem – korekta obrazu, w: Zagłada Żydów. Studia i Materiały R. 2011, nr. 7; Warszawa 2011)

 • 3-kuleczka

  Oceniono 28 razy -2

  pisiorki rozpętały wojne z całym swiatem, Polacy juz nie będą NIGDZIE mile widziani
  jedżcie do góroli pisie dzwonki, tam pełno mszy, odpustów, a wieczorem mordobicia, a nam - normalnym Polakom, Europejczykom pozwólcie cieszyc sie ze świata i fajnych relacji z kazdym europejczykiem, a nie obrażajcie naszych przyjaciół

 • scierplaminoga

  Oceniono 5 razy -3

  nie jest to jakiś wielki wydatek, są też korzystne kredyty czy raty. Zależy co kto potrzebuje.

 • frugo3

  Oceniono 5 razy -5

  W tym roku nigdzie nie wyjeżdżam , siedzę w domu i ciesze się trawnikiem. Wiecie ile piwa można kupić za 5 tys???

 • nessuno

  Oceniono 13 razy -5

  Wolę zapłacić trochę więcej, ba, nawet przepłacić. Ale pojechać tam, gdzie nie ma buractwa i towarzystwa Januszy z Grażynami. A przede wszystkim, nie do chamskich i pazernych górali lub innych kmiotów np. na Mazurach lub nad Bałtykiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX