Wizz Air uruchamia aż 10 nowych połączeń z 4 polskich miast. Kierunki ciekawe, a bilety tanie: od 39 do 129 zł

Wizz Air poszerza siatkę oferowanych z Polski połączeń o 10 nowych tras, z czego aż siedem z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Pierwsze loty odbędą się już w marcu przyszłego roku.

O swojej decyzji przewoźnik poinformował na konferencji, która odbyła się w poniedziałek 27 listopada. Zgodnie z zapowiedzią, od przyszłego sezonu wiosenno-letniego oferta tanich linii wzbogaci się o kolejne 10 połączeń, w tym siedem z Katowic i po jednym z Warszawy, Poznania i Gdańska.

Z Pyrzowic będzie można polecieć do Malagi (Hiszpania), Porto (Portugalia), Faro (Portugalia), Podgoricy (Czarnogóra) i Monachium (Niemcy), a także na Ukrainę - do Lwowa i Charkowa. Połączenia do Malagi, Faro i Podgoricy będą sezonowe, pozostałe przez cały rok lub do odwołania.

Niewygody podróży? Ten wynalazek sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku

Do stolicy Czarnogóry będzie można polecieć sezonowo od 18 czerwca również z warszawskiego lotniska Chopina a do Lwowa - od już 26 marca - z Gdańska. 20 maja ruszą też nowe połączenia z poznańskiej ławicy - 4 razy w tygodniu Wizz Air będzie latał stamtąd do Dortmundu.

Większość lotów na nowych trasach ruszy w czerwcu, pozostałe w maju i w marcu. Najmniej będą kosztować bilety do Lwowa i Monachium (39 zł), za podróż do Dortmundu trzeba będzie zapłacić 59 zł, do Porto i Faro 129 zł, a za wszystkie inne 89 zł. Szczegółowy rozkład udostępnił portal Fly4free

Zobacz też:

Trzy nowe kierunki z Polski od Ryanaira dla fanów pysznego jedzenia. Bilety już za 85 zł

Czy okno w samolocie może pęknąć? Nad bezpieczeństwem czuwa mała dziurka [WYJAŚNIAMY]

Więcej o: