Dzieliło ich aż 13 tys. kilometrów, spotykali się więc w połowie drogi. I zawsze robili takie zdjęcia [FOTO]

Na pierwszy rzut oka zdjęcia Roba i Joli niczym się nie różnią od zdjęć innych zakochanych par, które wspólnie podróżują. Jednak ich fotografie skrywają wyjątkowo romantyczną historię.

Rob i Joli poznali się podczas podróży i od razu między nimi zaiskrzyło. Był tylko jeden problem. Rob mieszka w Stanach Zjednoczonych, a Joli pochodzi z Filipin. To prawie 13 tys. kilometrów! Jak para rozwiązała ten problem?

Para na początku kontynuowała znajomość za pomocą Facebooka. W końcu taka forma komunikacji przestała im wystarczać i oboje zdecydowali, że najwyższy czas na kolejne spotkanie. A odległość? Dla nich nie stanowiła żadnego problemu. Zakochani wymyślili proste rozwiązanie.

Zagraniczne podróże. Jak porozumieć się nie znając języka?

Kompromis

Wspólnie zdecydowali, że wykorzystają wspólną miłość do podróży i będą się spotykać w połowie drogi. Oczywiście za każdym razem w innym kraju. Para z każdej wyprawy przywozi uroczą pamiątkę - wspólne zdjęcie, na tle krajobrazów i znanych miejsc, na którym, możemy zobaczyć, jak oboje dają sobie głęboki i namiętny pocałunek.

 

Miłość nie zna granic

W końcu, po trzech latach znajomości i wspólnych podróży, Rob podczas wizyty na Placu Czerwonym poprosił Joli o rękę. Filipinka przyjęła oświadczyny. Niedługo potem para wzięła ślub. Nowożeńcy mają dla wszystkich par, które żyją w związkach na odległość radę:

Zawsze podążajcie za głosem swojego serca, bez względu na odległość, która was dzieli. Miejcie wiarę, róbcie to, co do was należy i wszystko się ułoży.

Rob i Joli, już jako małżonkowie, nadal podróżują wspólnie po świecie. Swoimi przygodami i doświadczeniami dzielą się na blogu o podróżach dipkisstravels.com, gdzie zachęcają również innych do podróżowania po świecie.

Przygody Roba i Joli możecie też śledzić na ich Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Ktoś z was poznał swoją drugą połówkę w czasie podróży? Podzielcie sięz nami swoją historią i opiszcie ją w komentarzu!

Sprawdź się w QUIZIE: Myślisz, że dobrze znasz mapę Polski? A rozpoznasz miasta tylko po kształcie?

To cię zainteresuje:

Wioska w Szwajcarii szuka... mieszkańców. Każdemu zaoferuje 100 tysięcy złotych

Najpiękniejsze zdjęcia Tatr i nie tylko. Fotografowie oddali je za darmo, cel jest szczytny

Więcej o: