Trzy nowe kierunki z Polski od Ryanaira dla fanów pysznego jedzenia. Bilety już za 85 zł

Ryanair uruchamia trzy nowe połączenia między Polską a Włochami. Z warszawskiego Modlina będzie można polecieć do Rimini i Pescary, a z poznańskiej Ławicy do Bergamo. Pierwsze loty przewoźnik zaplanował na marzec 2018 roku.

Niewygody podróży? Ten wynalazek sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku

Pizza, pasty, likiery i słodycze - trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi włoskiej kuchni. Jest tak popularna, że wariacje większości tradycyjnych dań bywają mocno odległe od pierwowzoru.

Od przyszłego roku podróżujący z Polski fani włoskiego jedzenia będą mieli więcej możliwości spróbowania prawdziwych i oryginalnych specjałów w ich ojczyźnie, a przy okazji odwiedzić mniej oblegane przez turystów niż Rzym czy Florencja miasta.

Bezpośredni transport do Rimini, Pescary i Bergamo zapewni Ryanair, który sukcesywnie powiększa siatkę swoich połączeń z polskich lotnisk.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez portal Fly4free, wszystkie loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu. Z warszawskiego Modlina do obu miast w poniedziałki i czwartki, a z poznańskiej Ławicy do Bergamo we wtorki i soboty.

Bilety na każde z trzech nowych połączeń można rezerwować od dziś (22 listopada). Irlandzki przewoźnik zaplanował nawet specjalną promocję, która potrwa do północy 28 listopada. Dzięki niej ceny za bilety na trasie Warszawa-Rimini i Warszawa-Pescara mają się zaczynać już od 106 zł, a z Poznania do Bergamo polecimy nawet za 85 zł.

Zobacz też:

Wyprzedaż biletów lotniczych z okazji Black Friday. Tanio polecimy w kilka cieplejszych miejsc

Czy okno w samolocie może pęknąć? Nad bezpieczeństwem czuwa mała dziurka [WYJAŚNIAMY]

Więcej o: