Lidl podbije kolejny rynek? Zaczyna sprzedawać wycieczki. Najtańsza za 309 zł

Popularna sieć dyskontów wkracza na kolejny rynek. Tym razem będzie sprzedawać wycieczki turystyczne. Katalogi z pierwszymi ofertami pojawią się 12 września.

Nowa usługa nazywa się Lidl Podróże i będzie dostępna już od 12 września. Sieć nawiązała współpracę z takimi biurami podróży jak Rainbow, Volare Travel, Prestige Tours czy Unique Moments. Wycieczki będą prezentowane w zmieniających się co dwa tygodnie katalogach, a zamawiać je będzie można przez internet na stronie www.lidl-podroze.pl lub telefonicznie. Poszczególne wycieczki będą dostępne przez cztery tygodnie, później w ich miejsce zaczną pojawiać się nowe.

Tak wygląda strona, przez którą można zamawiać wycieczkiTak wygląda strona, przez którą można zamawiać wycieczki screen Lidl

W pierwszym katalogu najtańszą ofertą jest weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Belweder w Zakopanem - ma kosztować 309 złotych. Najdroższa jest z kolei podróż na Kilimandżaro - za nią trzeba będzie zapłacić aż 10 999 zł.

Wśród innych wycieczek znalazły się m.in. wyjazdy na Malediwy, Seszele czy do Senegalu. Są też jednak bliższe kierunki, jak np. Wyspy Kanaryjskie czy włoskie Alpy. Lidl zapewnia jednak, że zamierza w swoich katalogach oferować również krótkie wycieczki krajowe, zachęcając do podróżowania i promując hotele, ośrodki turystyczne czy restauracje.

Sieć chce się wyróżnić i przyciągnąć klientów nie tyle biernym wypoczynkiem na leżaku, ile rozmaitymi atrakcjami. Dlatego w katalogach znajdą się też wycieczki tematyczne dla osób aktywnych. Będą więc wyjazdy sportowe i rekreacyjne, dużo zwiedzania czy kursy gotowania. Mają się też pojawiać oferty specjalne, np. sylwester w Acapulco. 

Może zainteresuje cię też: Gdzie na urlop w październiku? Tam unikniesz tłumów lub uciekniesz od chłodu. Bilety już od 68 zł

Polska najlepsza! Krynica Morska, Sztutowo i Stegna kojarzą wam się tylko z plażowaniem? To nie uwierzycie, co tam jeszcze można robić [TRIP WE DWOJE]

Więcej o: