Wizz Air uruchamia kolejne trasy. Już teraz dolecisz tanimi liniami w 7 nowych miejsc

Linie lotnicze Wizz Air uruchomiły siedem nowych kierunków. Od teraz, już w wakacje z Warszawy polecisz do Bratysławy, Agadiru, Bukaresztu, Kijowa, Lyonu, Nicei i Lamezii Terme.

Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomiły siedem nowych kierunków z Lotniska Chopina. Dzięki temu podróżni będą mogli dotrzeć do trzech kolejnych, europejskich stolic, a także do czterech miejsc chętnie odwiedzanych przez turystów. 

AgadirAgadir iStock

Z Warszawy do Agadiru (w Maroko), Lyonu (we Francji) oraz do Lamezii Terme (we Włoszech) loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, do Kijowa (Ukraina) i Nicei (Francja) po trzy razy w tygodniu, a do Bratysławy (Słowacja) i Bukaresztu (Rumunia) cztery razy w tygodniu.

Uruchomienie nowych połączeń było możliwe dzięki powiększeniu floty przewoźnika - w bazie na Lotnisku Chopina pojawił się siódmy samolot Wizz Air.

Lyon - zdjęcie ilustracyjne/iStockLyon - zdjęcie ilustracyjne/iStock Lyon - zdjęcie ilustracyjne/iStock

Warszawa jest jednym z pierwszych miast, w których węgierskie linie rozpoczęły swoją działalność w 2004 roku. Obecnie ze stolicy Polski Wizz Airem polecimy do 49 miast. Przez pierwszych sześć miesięcy tego roku na trasach z i do Warszawy podróżowało ponad milion pasażerów.

Zobacz też:

Dlaczego ludzie klaszczą w samolocie? I kto robi to najczęściej? Wcale nie Polacy [WYJAŚNIAMY]

Jaką walizkę wybrać na urlop? Jaki rodzaj i rozmiar najlepiej kupić?

Komentarze (10)
Wizz Air uruchamia kolejne trasy. Już teraz dolecisz tanimi liniami w 7 nowych miejsc
Zaloguj się
 • diabel_enigmata

  Oceniono 20 razy 18

  Dlaczego zdjęcie z Essaouiry opatrzyliście podpisem "Agadir"? Dlaczego znowu trzeba Wam wytykać błędy albo niedouczenie?

 • adam.bagno_75

  Oceniono 16 razy 16

  A kiedy będą bezpośrednie loty z Goleniowa do Katowic i do Krakowa?
  Przejazd koleją trwa 12 - 14 godzin.

 • aronia0

  Oceniono 3 razy 1

  Latam od kilku lat na trasie Bruksela -Warszawa-Bruksela Wizzairem i nazrawde bardzoi sobie chwale. Teraz Wizzair ma na tej trasie nowe Airbusy 321. gdzie jest o wiele wiecej miejsca na nogi. Samoloty przylatuja punktualnie, obsluga mloda i mila (a nie zmanierowane panie z LOTu). W razie niespodziewanego opoznienia otrzymuje natychmiast sms z czasem opoznienia. No i ceny rewelacyjne (szczegolnie jak sie jest stalym klientem). Polecam.

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz 1

  a z Lublina lub Gorzowa Wlkp tez sa bezposrednie loty do tych kurortow?

 • harry_callahan

  Oceniono 14 razy -6

  Wprowadzili już miejsca stojące czy nadal pasażerowie będą rozwalać się po burżujsku na tych przepastnych foteliszczach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX