Walentynki 2017: Oferty biur podróży na romantyczny wyjazd we dwoje [LAST MINUTE]

Walentynki 2017 coraz bliżej. To już ostatni moment, aby zarezerwować w biurze podróży romantyczny wyjazd we dwoje. Gdzie zabrać ukochaną lub ukochanego?

Biura podróży na Walentynki 2017 przygotowały mnóstwo oferty romantycznych wyjazdów tylko we dwoje. Wybraliśmy dla Was oryginalne imprezy, na których z pewnością nie będziecie się nudzić.

Walentynki 2017 na morzu - romantyczny rejs

Zabierz bliską osobę w walentynkowy rejs z Gdyni do Szwecji. Na pokładzie promu Stena Line poza relaksem w strefie SPA i jacuzzi z widokiem na morze, na zakochanych czeka romantyczna kolacja. Menu na ten wieczór to potrawy z lubczykiem - magiczną rośliną miłości.

Na statku odbędzie się również walentynkowy bal, na parkiecie będzie można tańczyć do białego rana.

Walentynkowy rejs do Szwecji ze Stena Line - koszt 99zł/osoba

08. Szwecja. W World Happiness Report Szwecja znalazła się z wynikiem 7,364.08. Szwecja. W World Happiness Report Szwecja znalazła się z wynikiem 7,364. Sztokholm/ Fot. Shutterstock

Czekoladowe walentynki 2017 w Czechach

Wizyta w fabryce czekolady w Czechach to pomysł na walentynki na słodko. Na uczestników wycieczki do Manufaktury Czekolady ”Felisitas" w miejscowości Hornow czeka filiżanka gorącej czekolady oraz warsztaty kulinarne. Każdy uczestnik zrobi własną tabliczkę czekolady, które samodzielnie udekoruje.

Walentynki z czekoladą w Czechach organizuje Biuro Podróży Perfekt. Koszt 95 zł/osoba.

Czekolada - dobra na stresCzekolada - dobra na stres shutterstock

We dwoje na Tropikalnej Wyspie

Palmy, ciepła woda i tylko kostium kąpielowy na sobie - to scenariusz na walentynki na Tropikalnej Wyspie niedaleko Berlina.To największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Pogoda i gorący klimat gwarantowany.

Zakochani mają do dyspozycji baseny, zjeżdżalnie oraz obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness. 

Walentynki - Tropikalna wyspa - Biuro Podróży Samaj koszt 491 zł/osoba

Tropical IslandTropical Island Fot. materiały prasowe

POLECAMY: Walentynki 2017: Najciekawsze hotele w Polsce

Więcej o: