Życie towarzyskie i uczuciowe Londynu

Kal Kaur Rai. To nazwisko trzeba zapamiętać! Pochodząca z Azji projektantka po raz pierwszy zaprezentowała w Londynie swą kolekcję. Bardzo to przeżywała.

Pod koniec pokazu nie chciała wyjść na wybieg. Na szczęście kolekcja spodobała się Victorii Beckham i piosenkarce Beyonce. Obie weszły za kurtynę i siłą przyprowadziły projektantkę. Angielskie gazety teraz rozpisują się: Młoda Azjatka będzie bogata. Jeśli Viktorii się spodobało, znaczy - pół Londynu będzie nosić Kal.

Kate Winselt rzadko ostatnio bywa w towarzystwie. Nie ma na to czasu. Kate zapisała się bowiem na intensywne zajęcia do fitness clubu. Aktorka zawzięła się tak po obejrzeniu filmu ze swoim udziałem "Romans i papierosy", gdzie tańczy flamenco, ale w tak obcisłej sukni, że wiele się z niej wylewa.

Zdobywczyni Oscara Gwyneth Paltrow 14 maja urodziła córkę. Nazwała ją Apple, czyli Jabłko. Ale to niejedyne imiona urodzonej w Londynie młodej damy. Dziewczynka nazywa się Apple Bythe Alison Martin.

Cały Londyn śmieje się z Angeliny Jolie. Chodzi o to, że w mieście zawisły plakaty reklamujące film "Tomb Raider", na których Angelina ma nienaturalnie duże piersi. Co się stało? Producent filmu w ostatniej chwili kazał "podrasować" wizerunek aktorki, twierdząc, że tym sposobem widzów mu przybędzie.

To w Londynie dopadły Madonnę paskudne plotki, które rozpuszcza Michelle Pfeiffer. Aktorka rozpowiada, że to ona miała grać tytułową rolę w filmie "Evita". Zrezygnowała i dopiero wtedy piosenkarka dostała angaż. Madonna już zatrudniła dwu najlepszych londyńskich prawników.

Londyn bije brawa Luke'owi Perry'emu, gwieździe serialu "Beverly Hills 90210". Parę dni temu, kiedy grał w w londyńskim Theatre Royal Haymarket, od sufitu oderwał się świecznik. Luke, nie zastanawiając się, wziął na ręce najbardziej poszkodowaną w wypadku dziewczynę i zaniósł do garderoby. Po opatrzeniu ran wróciła ona do domu. Następnego dnia zaś wysłała Luke'owi kwiaty z karteczką: Cdn...? Warto dodać, że przedstawienie nosiło tytuł "Kiedy Harry poznał Sally".

Kiefer Sutherland, gwiazda serialu "24 godziny", wybrał Londyn, aby ogłosić światu ważną wiadomość. Aktor rozwodzi się z żoną. Kiedy to nastapi, nie wiadomo, bo żona zarządał wielomilionowej odprawy, a w wielkim świecie ostanio się szepta, że Kiefer ma kłopoty finansowe.