Niecodzienna wycieczka po dachach angielskiego miasta, która przyprawi cię o zawrót głowy [WIDEO]

Wielbiciele zwiedzania w formie ekstremalnej będą w siódmym niebie, a tradycjonaliści pełni podziwu. Bez względu na to, jaki sposób preferujecie, łączy was przecież, wspólna miłość do podróży.

W tę niecodzienną, pod każdym względem wycieczkę po dachach, zabierze was trzech młodych Brytyjczyków. Gwarantujemy wam, że po takim "spacerze" poczujecie się pobudzeni jak po podwójnym espresso! Na filmiku nagranym podręczną kamerką, chłopaki pokonują miejską przestrzeń skacząc, robiąc fikołki i biegając po dachach. Żeby tego było mało, robią to w tak zawrotnym tempie, że poczujecie przypływ adrenaliny i wirtualny wiatr we włosach..

 

Ta ekstremalna wersja przemieszczania się po mieście pochodzi z Francji. Nazywa się Parkour. Ideą Parkour jest przemieszczanie się z wykorzystaniem miejskiej infrastruktury. Na filmiku mogliśmy zobaczyć prawdziwych wirtuozów z grupy Storror.

Kto wie, może już niedługo będzie można zwiedzić Paryż albo Wenecję w takiej formie. Odważylibyście się na taki sposób zwiedzania miasta?

Zobacz też

Wioska, która za granicą określana jest jako "najpiękniejsza w Polsce". Znasz ją? [ZDJĘCIA]

Tylko dla osób o mocnych nerwach: przeżyj ekstremalną podróż w chmurach [WIDEO]

Więcej o: