Linie lotnicze Emirates podarowały mu bilet pierwszej klasy. Nakręcił film i pokazał, jak luksusowy był to lot

Casey Neistat to znany videobloger, którego kanał na Youtube śledzi już blisko 5 milionów osób. Linie lotnicze Emirates podarowały mu bilet pierwszej klasy wart 80 tysięcy złotych. Vloger na krótkim wideo pokazał luksusy, na jakie mogą liczyć pasażerowie skłonni wydać tyle pieniędzy.

Vloger udał się w podróż samolotem z Dubaju do Nowego Jorku. Podczas podróży nagrał film, na którym widać luksusy, jakich mogą doświadczyć podróżujący pierwszą klasą pasażerowie. Czego możesz się spodziewać płacąc za bilet 21 tys. dol.?

Podróżując pierwszą klasą, można liczyć na własną, zamykaną kabinę oraz liczne udogodnienia. Kabina jest wprost nafaszerowana technologicznymi nowinkami. Bezprzewodowo można sterować roletami w oknach oraz telewizorem, w którym znalazła się bogata baza filmów w kilkudziesięciu językach. W barku na vlogera czekały smaczne trunki, a w ukrytej szafce ekskluzywne kosmetyki.

Amerykanin był też zachwycony kartą dań. W środku znalazły się pozycje godne najlepszych restauracji. Wśród nich między innymi kawior i rosół wołowy ze specjalnym włoskim makaronem orzo i warzywami. Wszystkie dania były oczywiście wliczone w cenę biletu. 

Kawior podawany na pokładzie samolotów linii EmiratesKawior podawany na pokładzie samolotów linii Emirates źródło: youtube.com/CaseyNeistat

Pasażer pierwszej klasy odbywa swoją podróż w fotelu, który w zaledwie kilka chwil można przemienić w wygodne łóżko. Pomaga tutaj obsługa pokładowa, która przynosi świeżą pościel, kołdrę i poduszkę.

Vlogera chyba najbardziej ucieszyła możliwość wzięcia prysznica kilka tysięcy metrów nad ziemią. Co ciekawe, chęć skorzystania z łazienki trzeba zgłosić wcześniej. Pasażer pierwszej klasy może korzystać z niej przez 30 minut. Limitowana jest też woda w kabinie prysznicowej, jest ona dostępna jedynie przez 5 minut.

Marzenia się spełniły. Biorę prysznic w samolocie! - powiedział szczęśliwy Casey Neistat.

Łazienka na pokładzie samolotu linii lotniczych EmiratesŁazienka na pokładzie samolotu linii lotniczych Emirates źródło: youtube.com/CaseyNeistat

Całą relację z podróży można zobaczyć tutaj:

 

Według serwisu Adweek cała akcja nie była dziełem przypadku. Linie lotnicze podarowały vlogerowi bilet za 21 tys. dol., a ten przygotował film, który odtworzony został na Youtube 20 milionów razy.

POLECAMY: Linie lotnicze Emirates nakręciły film o Polsce. Ma promować nasz kraj>>

Zobacz wideo
Więcej o: