Innowacyjna poduszka, która WRESZCIE pozwoli ci wyspać się w podróży [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie jest poduszka, która może zapewnić komfort spania nawet w drugiej klasie. Koniec z wierceniem się i szukaniem odpowiedniej pozycji?

Poduszka FaceCradle jest projektem, który według twórców ma zrewolucjonizować nasze podróżowanie różnymi środkami transportu. "Świetnie sprawdzi się zarówno w pociągu, samochodzie, jak i samolocie. Posiada 5 kombinacji, dzięki którym możesz dostosować ją zależnie od tego, czego potrzebujesz lub jak lubisz spać w podróży" - twierdzi producent.

Dzięki specjalnym pasom poduszkę można zaczepić o zagłówek fotela i oprzeć ciężar ciała zupełnie jak na łóżku. Ta pozycja, na wideo reklamującym poduszkę, może się wydawać dość dziwna, a nawet zabawna. Ale przypomnij sobie, ile razy nagle budziłeś się na czyimś ramieniu lub zgięty w pół na swoich kolanach, a potem czułeś tę podróż w mięśniach i stawach przez kilka kolejnych dni.

Poduszka nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Wciąż jest udoskonalana, prowadzone są testy. Na stronie kickstarter zbierane są fundusze na dalszy rozwój projektu, gdzie możesz wspomóc projektantów z Australii i być może już wkrótce nabyć swoją własną poduchę i odmienić swoje podróże raz na zawsze.

POLECAMY: Każdy ich kiedyś próbował. Poznasz słodycze bez opakowania? [QUIZ]>>

Poznasz słodycze bez opakowania? QUIZPoznasz słodycze bez opakowania? QUIZ fot. Shutterstock

Komentarze (9)
Innowacyjna poduszka, która WRESZCIE pozwoli ci wyspać się w podróży [WIDEO]
Zaloguj się
 • vrlsp

  Oceniono 20 razy 10

  gorzej jak pasażer przy oknie będzie chciał się odeszczać

 • kuk-tusk-klan

  Oceniono 9 razy 5

  na potrzeby tej reklamy chyba specjalnie zwiększyli rozstaw pomiędzy fotelami w samolocie... poza tym w wielu liniach na wysokości zagłówka, po drugiej stronie jest monitor wiec raczej sąsiad z tylu nie zgodzi się na zasłonięcie mu obrazu....

 • ula53

  Oceniono 10 razy 4

  Nie cudujcie tylko zwiekszcie odstepy od foteli. Chociaz troszke !! jakos ta poduszka jest dla mnie glupia.
  Lec Lotem ,a za byle co bedziesz musial placic .

 • rekin.finansjery

  Oceniono 3 razy -1

  Nie POLACY!!???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX