Innowacyjna poduszka, która WRESZCIE pozwoli ci wyspać się w podróży [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie jest poduszka, która może zapewnić komfort spania nawet w drugiej klasie. Koniec z wierceniem się i szukaniem odpowiedniej pozycji?

Poduszka FaceCradle jest projektem, który według twórców ma zrewolucjonizować nasze podróżowanie różnymi środkami transportu. "Świetnie sprawdzi się zarówno w pociągu, samochodzie, jak i samolocie. Posiada 5 kombinacji, dzięki którym możesz dostosować ją zależnie od tego, czego potrzebujesz lub jak lubisz spać w podróży" - twierdzi producent.

Dzięki specjalnym pasom poduszkę można zaczepić o zagłówek fotela i oprzeć ciężar ciała zupełnie jak na łóżku. Ta pozycja, na wideo reklamującym poduszkę, może się wydawać dość dziwna, a nawet zabawna. Ale przypomnij sobie, ile razy nagle budziłeś się na czyimś ramieniu lub zgięty w pół na swoich kolanach, a potem czułeś tę podróż w mięśniach i stawach przez kilka kolejnych dni.

Poduszka nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Wciąż jest udoskonalana, prowadzone są testy. Na stronie kickstarter zbierane są fundusze na dalszy rozwój projektu, gdzie możesz wspomóc projektantów z Australii i być może już wkrótce nabyć swoją własną poduchę i odmienić swoje podróże raz na zawsze.

POLECAMY: Każdy ich kiedyś próbował. Poznasz słodycze bez opakowania? [QUIZ]>>

Poznasz słodycze bez opakowania? QUIZPoznasz słodycze bez opakowania? QUIZ fot. Shutterstock

Więcej o: