Para młodych podróżników stworzyła film, który lepiej promuje Polskę niż kampanie za miliony złotych

Nie trzeba wynajmować sztabu specjalistów, aby nakręcić film promujący Polskę. Udowodnili to Dominika i Jacek, którzy stworzyli film pokazujący najpiękniejsze zakątki naszego kraju. W obiektywie ich kamery sopockie molo i Tatry wyglądają jak z bajki! Film radzimy oglądać w trybie pełnoekranowym, naprawdę warto.

"Szpilki Na Mapie" to para podróżników: Dominika Krzeszewska i Jacek Krzeszewski. Wspólnie postanowili odbyć podróż dookoła świata, ale najpierw przygotowali film, na którym można dostrzec Polskę z jak najlepszej strony. Film ma być swego rodzaju wizytówką Polski, którą Dominika i Jacek pokazują napotkanym w różnych krajach osobom.

Zaledwie trzy i pół minuty wystarczyły, aby pokazać sceny z różnych zakątków naszego kraju. Można tu dostrzec kadry z Suwalszczyzny, molo w Sopocie, Gdańsk, Warszawę i majestatyczne Tatry uwiecznione z perspektywy Rusinowej Polany. Wszystko w odsłonach różnych pór roku.

Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Kręcąc ten film, chcieliśmy dać temu wyraz. Spędziliśmy wiele godzin na planowaniu, przejechaliśmy setki kilometrów i wstawaliśmy o nieprzyzwoicie wczesnych godzinach, aby stworzyć materiał, który będzie oddawał piękno naszego kraju - tłumaczą Dominika i Jacek.

Ich film "Zakochaj się w Polsce" powstał również w wersji z angielskim tytułem "Fall in love with Poland". Obie produkcje umieszczono w serwisie Youtube, w którym zostały obejrzane już ponad 300 tysięcy razy.

Dlaczego Szpilki Na Mapie? Wszystko za sprawą Dominiki. Szpilką nazywali ją przyjaciele z liceum i studiów. Jedna szpilka na mapie czułaby się samotna więc postanowiliśmy dodać jej otuchy i tak powstały Szpilki Na Mapie - wyjaśniają podróżnicy.

Dominika i Jacek ciągle podróżują. Relacje z wyjazdów zamieszczają na swojej stronie www.szpilkinamapie.pl oraz na profilu w serwisie Facebook tutaj.

SPRAWDŹ SIĘ W NASZYM QUIZIE: Jak dobrze znasz polskie góry? Rozpoznasz te szczyty?>>

Jak dobrze znasz polskie góry? Rozpoznasz te szczyty? [QUIZ]Jak dobrze znasz polskie góry? Rozpoznasz te szczyty? [QUIZ] fot. Google Street View

Więcej o: