Nakręciliśmy film o skarpetkach, który nieoczekiwanie stał się hitem w... Brazylii. Ma już ponad 13 mln wyświetleń!

40 sekund, tyle trwa filmik, na którym pokazaliśmy jak w prosty sposób można spakować ubrania w skarpetki. Tyle wystarczyło, aby nasza skromna produkcja dotarła do widzów na drugim końcu świata i została wyemitowana ponad 13 mln razy.

Nikt z nas się tego nie spodziewał. To miał być kolejny, tzw. "lifehackowy" filmik, który widzom miał ułatwić życie. Wcześniej, w podobnych produkcjach podpowiadaliśmy im między innymi jak przez bluzę przeciągnąć sznurek, który z niej wypadł (tutaj).

Mamy lato, więc tym razem chcieliśmy pokazać prosty sposób pakowania ubrań na wakacyjny wyjazd. Dlatego film wrzuciliśmy na fanpage Podróże.gazeta.pl na Facebooku. Początkowo film miał tylko kilkadziesiąt lajków i komentarzy. Przełom nastąpił dzień później.

Wideo zaczęła udostępniać coraz większa liczba osób. Znajomi przekazywali znajomym, ci jeszcze dalej, aż film dotarł aż do... Brazylii. Boom. W zaledwie kilka dni film zobaczyło 10 milionów osób, był udostępniany ponad 285 tysięcy razy, a zobaczyły go osoby między innymi z Brazylii, Argentyny, Włoch, Meksyku, Paragwaju i Hiszpanii. Co ciekawe, sam fanpage serwisu Podróże.gazeta.pl przez ten czas zwiększył liczbę swoich fanów ponad trzykrotnie. Teraz jest nas już 37 tysięcy. Wprawdzie największą grupę fanów ciągle stanowią warszawiacy (2066 osób), ale już na drugim miejscu listy miast znalazło się Rio de Janeiro (1165 osób) oraz Sao Paulo (1006 osób).

Zobaczcie skarpetki z Polski, które podbiły serca Brazylijczyków:

A rosnącą w zawrotnym tempie liczbę like'ów, share'ów i wyświetleń naszego filmiku możecie śledzić tutaj.

Statystyki postuStatystyki postu Statystyki postu

Więcej o: