Gdzie się wybrać w podróż poślubną - najciekawsze kierunki podróży dla nowożeńców

Podróż poślubna to jeden z tych okresów w życiu, który chcemy by na długo i pozytywnie zapadł nam w pamięci. Dlatego wybór odpowiedniego miejsca na podróż dla nowożeńców to ważna kwestia. Zobaczcie nasze propozycje i zdecydujcie, jaki jest Wasz wymarzony kierunek!

Egzotyczna podróż dla dwojga

Teneryfa, Gran Canaria, Egipt czy Maroko to jedne z najpopularniejszych kierunków wybieranych na podróż poślubną. Nowożeńcy cenią sobie wysokiej klasy hotele, piękne widoki oraz bliskość miejsc, gdzie można się zabawić, wyszaleć lub odpocząć - każdy znajdzie coś dla siebie. Ale jeżeli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i możecie pozwolić sobie na nieco droższy wyjazd, być może skusicie się na takie kierunki jak Bali, Sri Lanka czy Meksyk? Wiele par ceni sobie także wyjazdy do Indii, Wietnamu, a nawet Kenii . W takie miejsca zazwyczaj nie jeździ się w każde wakacje, a przecież podróż poślubna powinna być czymś wyjątkowym.

Romantyczny rejs

Rejs we dwoje po najpiękniejszych morzach w Europie i okolicach - czy może być coś bardziej romantycznego? Luksusowe statki gwarantują wspaniałe atrakcje i wypoczynek, na który oboje zasługujecie. Dodatkowo wybierając się w rejs wzdłuż Nilu lub włoskiego wybrzeża macie szanse zobaczyć piękne widoki, które ukształtowała natura. A może skusicie się raczej na rejs wokół greckich wysp i odwiedzicie miejsce, gdzie według mitologii narodziła się grecka bogini miłości - Afrodyta?

Najciekawsze kierunki w dobrej cenie

Czasem nie możemy niestety pozwolić sobie na bardzo drogą podróż poślubną. Nie jest to na szczęście duża przeszkoda - najważniejsze przecież, że będziecie razem, a to już gwarantuje udany urlop. Możecie np. wynająć romantyczny apartament na jednej z pięknych greckich wysp, albo w Chorwacji, gdzie przyroda zachwyca swoimi urokami. A może objazdowa wycieczka po najpiękniejszych miastach w Europie? Ceny takich wyjazdów zaczynają się od niecałych 500 zł za osobę w ofercie Last Minute, więc nawet jeśli wcześniej o tym nie myśleliście (przytłoczeni obowiązkami związanymi z organizacja ślubu), być może teraz skusicie się na zasłużony odpoczynek we dwoje.

Źródło: Biuro podróży Rainbow