Para zakochanych robi niesamowite zdjęcia Tatr. Zimą wędrują po górach, noce spędzają pod gołym niebem

Kolacja przy świecach czy wspólna kawa w zacisznej kawiarni? W rzeczywistości nie ma nic bardziej romantycznego niż poranek w górach. Doskonale wiedzą o tym Simon i Mishele - słowacka para, która regularnie pakuje plecak i wyjeżdża w Tatry.

Simon jest fotografem amatorem. Każdej zimy, wraz ze swoją dziewczyną Mishele, pakuje plecak i wyjeżdża w góry. Zabierają ze sobą jedynie prowiant, ciepłe ubrania, śpiwory i namiot. Wędrują głównie po słowackiej stronie Tatr Wysokich, gdzie wypatrują malowniczych wschodów i zachodów słońca.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Mroźne noce w górach są tak zjawiskowe, że para rzadko korzysta z namiotu:

Uwielbiam spędzać czas na wzgórzach z aparatem w ręku i spać w śpiworze pod gołym niebem. Jestem zafascynowany, robiąc zdjęcia Mlecznej Drogi, wschodów i zachodów słońca. Czekając na te zjawiska, czasem w ogóle nie zasypiam lub budzę się o 4 nad ranem

- pisze Simon na swojej stronie.

Linie lotnicze Emirates promują Polskę. Film ma przyciągnąć turystów do naszego kraju

PoranekPoranek fot. Simon Trnka www.facebook.com/simontrnkaphotoadventures

Simon swoje zdjęcia umieszcza na swoim profilu na Facebooku. Pokazuje, że wyjazdy obfitujące w piękne widoki są w zasięgu naszej ręki i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Tak wygląda nasze polskie Zakopane z Kasprowego Wierchu:

Widok na ZakopaneWidok na Zakopane fot. Simon Trnka www.facebook.com/simontrnkaphotoadventures

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie Simona.

POLECAMY: Polska od gór do morza. Lotniczy gigant promuje nasz kraj tym filmem>>

Więcej o: