Nie znasz języków obcych? Z tą koszulką poradzisz sobie w każdym zakątku świata

Wyjeżdżając na zorganizowane wakacje możemy mieć pewność, że bez problemu porozumiemy się w hotelu czy w restauracji w języku angielskim. Ci, którzy jednak go nie znają lub podróżują do egzotycznych krajów powinni rozważyć zakup tej koszulki.

T-shirty IconSpeak produkuje firma o tej samej nazwie. Wydrukowane na nich zostało 40 uniwersalnych ikon. Umożliwiają one sprawne porozumienie się w najczęstszych sytuacjach, jakie mogą spotkać każdego podczas podróży.

Koszulki stworzyła trójka znajomych ze Szwajcarii: George, Steven i Florian. Pomysł na ich powstanie zrodził się z własnych doświadczeń.

Wielokrotnie spotkaliśmy się z barierą językową, która była do pokonania wyłącznie za pomocą rysowania znaków, symboli, ikon na mapie, kartce papieru lub ziemi. Pomyśleliśmy, że byłoby wspaniale mieć taki zbiór ikon ze sobą na stałe, dzięki temu można po prostu wskazać na to, czego aktualnie potrzebujecie, a ludzie to zrozumieją - mówią pomysłodawcy projektu.

Koszulki można kupić w internetowym sklepie iconspeak.world. Jedna kosztuje 33 dolary. Dodatkowo powstały bluzy oraz torby z takimi samymi ikonami.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Koszulki IconSpeak pozwalają porozumieć się w wielu sytuacjach bez znajomości regionalnego językaKoszulki IconSpeak pozwalają porozumieć się w wielu sytuacjach bez znajomości regionalnego języka źródło: Iconspeak.world

POLECAMY: Norwedzy 105 lat temu zdobyli biegun południowy. Statek z wyprawy ocalał, zaglądamy na jego pokład>>

 

Więcej o: