Ukryta restauracja w Moskwie. Z zewnątrz wygląda jak zwyczajny bar, niespodzianka czeka w piwnicy

Z zewnątrz niczym się nie wyróżnia. Takich miejsc na ulicach Moskwy są setki. Prawdziwe zaskoczenie czeka jednak tych, którzy zejdą do piwnicy.

Bar Lucky Noodles znajduje się w centrum Moskwy i serwuje potrawy chińskiej kuchni. Witrynę zdobi skromny neon, a nad nim wisi już dość zużyty szyld reklamowy. Po wyglądzie można sądzić, że w środku uświadczymy co najwyżej smażonych warzyw z ryżem w papierowym kubeczku. Nic takiego!

W głębi baru znajdują się ozdobione elegancką kurtyną schody. Wyznaczają one zejście do piwnicy. Ci, którzy zejdą na dół, mogą być bardzo zdziwieni. Istnieje tam bowiem zupełnie inny świat. Odrębny od chińskich klusek czy zupy z kurczakiem.

Ukryta restauracja w MoskwieUkryta restauracja w Moskwie fot. Google Street View

Ukryta restauracja w MoskwieUkryta restauracja w Moskwie fot. Google Street View

W podziemiach działa koktajl bar Mendeleev Bar. Serwują tam wyszukane napoje z całego świata. W weekendy w ciągu dnia goście mogą popijać drinki przy muzyce granej na żywo na pianinie, a nocą potańczyć do klubowych dźwięków.

ZOBACZ ZDJĘCIA UKRYTEGO BARU>>

Podziemna przestrzeń ozdobiona jest surowymi cegłami, z którymi kontrastują eleganckie dodatki: drewniane meble, tkaniny i żyrandole. Znalazła się tam również nowoczesna część klubowa. Jej ściany wykończono lustrami, pomiędzy którymi umieszczono jasne i intensywnie świecące lampki.

POLECAMY: Pięć rzeczy, które w samolocie dostaniesz za darmo>>

 

Więcej o: