Te drzwi przeniosą cię do Izraela. Wystawa Open a Door to Israel w Warszawie

Polska jest kolejnym krajem, w którym można zobaczyć wystawę OPEN A DOOR TO ISRAEL. Wcześniej pokazywana była między innymi w Rzymie.

Wystawa otwarta dla zwiedzających zostanie 12 marca. Zobaczyć ją będzie można w Soho Factory w Warszawie.OPEN A DOOR TO ISRAEL to unikalna, interaktywna instalacja, która przedstawia dziedzictwo Izraela w nowatorski i niespotykany dotąd sposób. Głównym elementem ekspozycji jest 9 par drzwi.

Otwierając każde z nich jesteśmy zapraszani do świata technologii, nauki czy kultury. Poznajemy doniosłe momenty z życia izraelskiej rodziny, odwiedzamy szkołę i odpowiadamy na pytania uczniów, rozgrywamy na plaży set w matkot oraz wcielamy się w rolę DJ na jednej z popularnych izraelskich imprez. Instalacja z jednej strony pokazuje technologiczne zaawansowanie Izraela i wynalazki zmieniające świat, by po chwili przenieść nas do starożytności, pokazując bogactwo kulturowe kraju. Na koniec weźmiemy udział w multimedialnym widowisku z udziałem robota wyposażonego w pneumatyczne ramię, które pokaże nam niezwykły świat Izraela, tętniący życiem, nasycony kolorami, twórczy i ekscytujący.

Instalacja OPEN A DOOR TO ISRAEL będzie czynna w dniach 12-20 marca 2016 roku (pn.-czw. w godz. 9:00-16:00 i pt.-niedz. w godz. 10:00-20:00.).

Do hali 16 w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie zaprasza organizator wydarzenia – Ambasada Izraela w Polsce. Wstęp na teren wystawy jest bezpłatny.

ZOBACZ ZDJĘCIA WYSTAWY>>

Multimedialna instalacja OPEN A DOOR TO ISRAEL odwiedzi tylko 4 europejskie stolice: Rzym, Warszawę, Paryż i Moskwę. Tournée rozpoczęło się w listopadzie 2015 r. w Izraelu. W styczniu br. ekspozycja gościła we Włoszech. Z Polski pojedzie do Paryża, a następnie do Moskwy, aby tam zakończyć w maju swoją siedmiomiesięczną podróż po Europie.

Więcej o: