PKP Intercity chce przyciągnąć kierowców. Oferuje tańsze bilety specjalnie dla nich

Z oferty będzie można skorzystać w najbliższy weekend. Skierowana jest ona do kierowców, którzy będą mogli kupić bilet już od 29 złotych.

Oferta "Weekend dla kierowców" obowiązuje 6 i 7 lutego. Dzięki niej będzie można kupić bilet w promocyjnych cenach: 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na pociągi EIC i EIP. By zdobyć tańszy bilet należy podczas jego zakupu okazać w kasie biletowej dowód rejestracyjny samochodu osobowego.

Taniej podróżować można w kilka osób. Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie liczba miejsc, która znajduje się w samochodzie kierowcy. 

Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity są podróżujący prywatnymi samochodami - powiedział Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Bilety w specjalnych cenach obowiązują na dowolnej trasie w Polsce w drugiej klasie pociągów TLK, IC, EIC oraz EIP. Z oferty można skorzystać kupując bilet wyłącznie w kasach biletowych. Nie trzeba się jednak spieszyć, liczba biletów objęta ofertą nie jest limitowana.

POLECAMY: Sopot ma nowy dworzec. Nie będziesz się na nim nudzić>>

Więcej o: