Z Warszawy do Brukseli za 4 litry miodu? Sprawdzamy ceny lotów w przeliczeniu na lokalne przysmaki

Ile może kosztować przelot z Krakowa do Londynu w przeliczeniu na porcje pierogów? Nowa funkcja wyszukiwarki ofert podróży pozwala sprawdzić wartość lotu w przeliczeniu na lokalne przysmaki.

Od teraz szukając na stronie wyszukiwarki ofert podróży Kayak.pl można sprawdzić ceny lotów i przeliczyć je na wartość pierogów czy piwa. Jeśli kogokolwiek ciekawi, ile oscypków potrzeba, aby dolecieć z Poznania do Barcelony to teraz dowie się, że... 12. Natomiast podróż z Warszawy do Madrytu to koszt 174 zł, czyli równowartość 9 porcji pierogów. A dokąd można polecieć z Katowic za równowartość 20 opakowań ptasiego mleczka? Zobaczcie sami:

Grafika przedstawiająca ceny lotów w przeliczeniu na wartość przysmakówGrafika przedstawiająca ceny lotów w przeliczeniu na wartość przysmaków źródło: Kayak

Wyszukiwać loty w przeliczeniu na lokalne przysmaki można tutaj

_

Ceny dotyczą lotów w obie strony w klasie ekonomicznej, znalezionych na KAYAK-u w ciągu ostatnich 48 godzin. Ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty, ale mogą nie zawierać opłat za bagaż pobieranych przez linie lotnicze. Koszty lokalnych przysmaków zostały oszacowane na podstawie informacji dostępnych w internecie na temat aktualnych, średnich cen tych produktów.

Więcej o: