Odlecieć z British Airways

Doroczne Dni Odlotowych Cen British Airways czekają nas od 10 do 12 stycznia (weekend oraz poniedziałek). Zazwyczaj w tej superpromocji można wybrać coś naprawdę atrakcyjnego, a decyzję - zależnie od cen i możliwości - podjąć nawet przy biurku kasjera.

W tym roku wśród 200 miejsc na sześciu kontynentach znajdą się liczne miasta w USA, Australia, tradycyjnie już Wyspa Wielkanocna, poza tym Tokio, Tajpei i Bombaj, a z nowości - Katmandu oraz Bermudy. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, dobra oferta dotyczyć ma Peru - w cenie biletu z Warszawy będą też dwa przeloty na liniach wewnętrznych. Ponadto różne warianty biletów dookoła świata - najtańsze od 999 dol. (plus podatki).

Kupimy je nie tylko w warszawskiej siedzibie British Airways przy ul. Kruczej 49, ale także w biurach podróży-agenturach BA w całej Polsce. Więcej informacji - już od 5 stycznia - za pośrednictwem infolinii (0-22) 545 37 37. A od 7 stycznia (po godz. 17) zarówno pod numerem infolinii, jak i na stronach http://www.ba.com poznamy zasięg promocji oraz listę uczestniczących w niej biur podróży. Ceny ujawnione zostaną dopiero w dniu promocji, czyli 10 stycznia.

Więcej o: