Podwójnie Szalona Środa w LOT: europejskie miasta z ukochaną osobą za pół ceny i prezenty dostarczane na pokład. Na Walentynki i pięć kolejnych weekendów

Walentynki już w ten weekend i jeszcze nie jest za późno, by spędzić je z ukochaną osobą ODLOTOWO. Jeśli marzy Wam się walentynkowy wyjazd last minute, zapolujcie dziś na bilety w Szalonej Środzie. Poza swoją stałą środową promocją LOT przygotował dodatkowe zniżki. W ofercie Paryż, Praga, Wiedeń, Bruksela i wiele innych miast w Europie. Do romantycznego biletu można dołączyć prezent, który zostanie dostarczony na pokład.

Przez całą dobę na lot.com każda para, która kupi bilet na podróż od piątku do poniedziałku, nawet przez kolejne 6 weekendów (13-16, 20-23 lutego, 27 lutego-2 marca, 6-9, 13-16 i 20-23 marca) może podróżować za połowę ceny.

Promocją objęte są rejsy po Europie, z Polski do: Paryża (od 827 zł za dwie osoby), Wiednia (od 885 zł za dwie osoby), Brukseli (od 814 zł za dwie osoby), Londynu (od 1158 zł za dwie osoby), Mediolanu (od 873 zł za dwie osoby), Amsterdamu (od 823 zł za dwie osoby), Hamburga (od 1037 zł za dwie osoby), Monachium (od 848 zł za dwie osoby), Frankfurtu (od 880 zł za dwie osoby), Bukaresztu (od 1035 zł za dwie osoby), Sofii (od 863 zł za dwie osoby), Pragi (od 728 zł za dwie osoby), Budapesztu (od 928 zł za dwie osoby), Kijowa (od 746 zł za dwie osoby), Wilna (od 1162 zł za dwie osoby) i Rygi (od 793 zł za dwie osoby).

Warunek promocji jest jeden - rezerwacja musi obejmować przelot dla 2 osób w obie strony. Wystarczy przed wybraniem rejsu wpisać w pole „wpisz kod promocji” hasło „walentynki”.

Bilet należy zarezerwować na stronie:
http://www.lot.com/pl/pl/szalona-sroda lub http://www.lot.com/pl/en/crazy-.

Walentynkowe prezenty od LOT-u

LOT przygotował także specjalną walentynkową ofertę na artykuły duty free, zarówno w sprzedaży na pokładzie, jak i online na airkiosk.lot.com. Wybrane produkty z tej oferty do końca lutego będą tańsze o 30%. Do każdego zamówienia złożonego on-line dołączona zostanie niespodzianka.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich zakochanych ma być specjalny zestaw z oferty LOT Moments (przykładowo: Paczka dla Zakochanych zawierająca nowe perfumy Calvina Kleina „CK One Red Edition” (2 x 100 ml) dla niej i dla niego oraz butelkę musującego wina Prosecco kosztuje 260 złotych). Prezent można zamówić przez internet z dostawą na pokład, zostanie do niego dołączona elegancka kartka z życzeniami.

Więcej o: