Cała prawda o seksie w podróży. Zaskakujące wyniki ankiety portalu Hostelbookers.com

Czy Twój samotny wyjazd wzbudza w Twoim partnerze lekki niepokój? Wygląda na to, że może mieć swoje powody. Seks w podróży zdarza się częściej, niż myślimy, a już na pewno częściej, niż chcielibyśmy się do tego przyznać. Wnioskując z wyników ankiety Hostelbookers.com, zjawisko nader często występuje wśród backpackerów.

Portal Hostelbookers.com wypytał ponad 11 tysięcy swoich użytkowników o najbardziej pikantne szczegóły ich wakacyjnych romansów. Ankieta przeprowadzona przez wyszukiwarkę hostelowych noclegów w styczniu przyniosła zaskakujące odpowiedzi. Do udziału w niej zachęcało pytanie: "Czy byłeś bardzo niegrzeczny w zeszłym roku?"

Na wyjeździe się nie liczy

Otóż ankietowani nie próżnowali. Okazuje się, że 16% zdradziło swojego partnera/partnerkę podczas podróży. Wśród najbardziej niewiernych znaleźli się Brazylijczycy, Francuzi i Bułgarzy . Ale to niejedyna rzecz, która może spędzać sen z oczu Twojej dziewczynie czy Twojemu chłopakowi, podczas gdy Ty jesteś daleko. 48% ankietowanych przyznało, że powodem ich rozstania z chłopakiem/dziewczyną była podróż. 17% zerwało ze sobą w trakcie podróży, 37% jeszcze przed wyjazdem, 46% zaraz po powrocie.

Panie wolą Irlandczyków

Jeżeli chodzi o najgorętsze narodowości, to panowie najczęściej wybierali Rosjanki , zaraz potem Polki , następnie Kolumbijki, Szwedki i Brazylijki . Panie najbardziej urzekli (ciekawe czym?) Irlandczycy . Łeb w łeb, bo z wynikiem tylko o 1% głosów gorszym, idą Australijczycy , dalej Brytyjczycy, Włosi i Kanadyjczycy . A kogo najtrudniej poderwać? 14% badanych stwierdziło, że najtrudniejsi w podrywie są Niemcy , 11% wskazało Brytyjczyków , 10% - Francuzów .

Większość z badanych (69,3%) w czasie wakacji zaciągnęło do łóżka miejscowego. I to nie zawsze pracownika hostelu, bo przygodę z recepcjonistą/recepcjonistką deklaruje tylko 17,4% ankietowanych.

Czas na eksperymenty

Wakacje to czas eksperymentów i może właśnie to dlatego Twój partner nie odzywa się do Ciebie, odkąd powiedziałeś, że wyjeżdżasz. 43,5% badanych deklaruje, że w trakcie wakacji spało z więcej niż jedną osobą, 17,3% spróbowało trójkąta , a 13,9% uprawiało seks (zazwyczaj) niezgodny z ich orientacją seksualną . Więcej niż pięciu partnerów w ciągu (długich) wakacji miało 9,6% ankietowanych.

Czy bardziej obawiać mają się mężczyźni, czy kobiety? Ankieta potwierdza stereotyp niewiernych mężczyzn - 52% z nich deklaruje, że w trakcie podróży zdarzył im się przygodny seks. Do tego samego przyznaje się 41% kobiet. Mężczyźni mieli średnio po trzy partnerki różnych narodowości, podczas gdy kobiety deklarują dwóch partnerów.

Twórcy internetowych poradników "Jak uprawiać seks w hostelu" bardzo wyraźnie podkreślają, żeby nie przeszkadzać innym i nie robić tego w pokojach wieloosobowych. Ankietowani raczej zasady przestrzegają, bo tylko 4% odpowiada, że uprawiało seks w hostelowym dormitorium i zostało na tym przyłapanych. Kolejne 18% badanych twierdzi, że też im się zdarzyło, ale pozostali niezauważeni (albo tak im się wydaje).

Dla tych, którzy mimo wszystko wierzą w prawdziwą miłość, mamy pocieszającą informację: 1 z 5 wakacyjnych romansów kończy się stałym związkiem.

Wyniki ankiety:

embed
Więcej o: