Co robił Gollum sfotografowany w chińskim lesie? Zagadka rozwiązana

Turysta w chińskiej dolinie Huairou zboczył z trasy w poszukiwaniu intymności i natknął się na Golluma. Na dowód, że widział go naprawdę, zrobił zdjęcie. Co stwór robił w lesie i kim właściwie jest?

Możemy sobie tylko wyobrazić, jak bardzo musiał się zdziwić chiński turysta, który zboczył ze szlaku w lesie w celach wiadomych i nagle zobaczył Golluma czającego się w krzakach. Zdjęty strachem, szybko zrobił zdjęcie i uciekł.

Anonimowy turysta wraz z przyjaciółmi biwakował w dolinie Huairou, w niedalekiej odległości od Wielkiego Muru, kiedy postanowił udać się na stronę za potrzebą. Czy udało mu się ją zaspokoić, tego nie wiemy, bowiem w drodze natknął się na potwora. Przy skałach siedział stwór, wypisz wymaluj Gollum z tolkienowskiej trylogii. Biwakowicz zrobił zdjęcie, które obiegło Internet i tajemnica szybko się rozwiązała.

Jeden z komentatorów napisał, że wyjechał z przyjaciółmi w te właśnie rejony kręcić film science fiction. W pewnym momencie, przebrany za postać ze świata fantasy, ruszył w ustronne miejsce, również za potrzebą. I jak on musiał się zdziwić, kiedy nagle usłyszał kroki, a zaraz potem dźwięk flesza. Sytuacji nie zdążył wyjaśnić, ponieważ sprawca szybko się ulotnił.

To dopiero nazywa się zbieg okoliczności.

źródło: Okazje.info

Więcej o: