"Praca Marzeń? - konkurs rozstrzygnięty! Wesoły opolanin oderwał się od ziemi i został Testerem Smaków

Marzenia się spełniają, o czym przekonał się Mariusz Stachowiak, który wygrał w konkursie Praca Marzeń. Zwycięzcy osobiście pogratulowali Marta Wierzbicka oraz Karol Okrasa, którzy już wkrótce spotkają się z Mariuszem podczas wspólnej podróży.

W konkurs "Praca Marzeń" Exim Tours nagrodą główną był pięciomiesięczny kontrakt na stanowisku Testera Smaków Podróży. Wygrał Mariusz Stachowiak z Opola, drugie miejsce zajęła Marynia Pawlak z Warszawy. Gośćmi specjalnymi finału byli Marta Wierzbicka oraz Karol Okrasa, którzy osobiście złożyli zwycięzcom gratulacje.

Zadaniem Testera Smaków podróży będzie opowiedzenie o kulinarnych podróżach po Turcji, Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Tunezji i Maroku. Pierwszy wylot już 7 czerwca do Turcji. Wtedy Mariusz spotka się z Martą Wierzbicką i razem będą poznawać tureckie smaki. Pod koniec czerwca zwycięzca wyruszy do Grecji, a towarzyszyć mu będzie Karol Okrasa, który wesprze Testera Smaków swoim doświadczeniem i zamiłowaniem do gotowania. Przez kolejne miesiące, aż do października, Tester Smaków odwiedzi jeszcze Hiszpanię, Egipt, Tunezję i Maroko. Będzie mieszkać w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach z wyżywieniem All Inclusive, a jego zadaniem będzie szeroko rozumiane testowanie smaków podroży, bo smaki podróży to przecież nie tylko kuchnia. Swoje wrażenia opisze na blogu www.praca-marzen.pl .

Chętnych na stanowisko Testera Smaków podróży było sześćdziesięciu trzech. Do finału zakwalifikowało się 15 osób, które zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Organizatorzy zapewniają, że poziom finalistów był bardzo wysoki, każdy z nich był wyjątkowy, więc podjęcie ostatecznej decyzji było bardzo trudne. O wygranej Mariusza Stachowiaka zadecydowała niezwykle barwna osobowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Ma też duże doświadczenie podróżnicze, a z każdego miejsca przywozi masę niesamowitych przygód.

 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Praca Marzeń odbyło się 22 maja w centrali Biura Podróży Exim Tours.

Podróże Mariusza będzie można śledzić na:

http://www.praca-marzen.pl/

https://www.facebook.com/PracaMarzenPL

Więcej o: