10 rzeczy, które kochamy we włoskiej kuchni. Nie oglądaj tego na pusty żołądek [NIESAMOWITE WIDEO]

Zakochana para całuje się między blokami sera, a lody najlepiej smakują oblizywane prosto z drewnianej łyżki. Dobre jedzenie nie istnieje bez dobrego towarzystwa. A na to wideo aż cieknie ślinka.

Kilkuminutowy filmik zatytułowany "10 rzeczy, które kochamy we Włoszech" znalazłam na profilu The Perrenial Plate * na Vimeo. Obejrzałam go póki co siedem razy, szacuję, że dziś nie skończy się na 20. Moje oczy i USZY (!) chcą więcej i więcej. Pizzy, pasty, trufli, wina, muzyki! Jeść, pić i rozmawiać.

A co Wy kochacie najbardziej we włoskiej kuchni?

10 Things We Love About Italy

from

The Perennial Plate

on

Vimeo

.

* The Perrenial Plate to cotygodniowy cykl kilkuminutowych filmów o jedzeniu. Tworzą go Daniel Klein, aktywista i kucharz oraz Mirra Fine, koproducentka i operatorka, którzy jeżdżą z kamerą po świecie dokumentując proces powstawania najlepszego jedzenia i ludzi, którzy za tym stoją. Pierwszy sezon Daniel i Mirra nakręcili w Minessocie, w drugim przemierzyli Amerykę, a w trzecim odwiedzili już między innymi Indie i Włochy. Filmy można oglądać na stronie The Perrenial Plate i profilu projektu na Vimeo .