Rainbow Tours pierwszy z ofertą egzotyczną. Poznaj nowości i kierunki z katalogów Zima i Egzotyka 2013/14

Lubiane przez turystów kierunki, ciekawe nowości, krótsze i bardziej atrakcyjne loty obsługiwane przez Dreamlinery oraz rabaty na wycieczki nawet do 30% - m.in. takie korzyści czekają na klientów, którzy do 19 lipca zarezerwują wakacje z oferty katalogów Zima i Egzotyka 2013/14 w biurze podróży Rainbow Tours.

Swoje katalogi z ofertą zimową i egzotyczną Rainbow Tours wypuścił jako pierwszy touroperator na rynku. Co nowego?

Krótszy i atrakcyjny lot Dreamlinerem

Chyba największą sensacją jest umowa Rainbow Tours z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner, uważanym za najnowocześniejszy na świecie. Dzięki niej dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, na Kubę i Sri Lankę już od listopada b.r. będą znacznie krótsze. Dotychczas takie loty odbywały się z jedną lub dwiema przesiadkami, a cała podróż trwała 16-18 godzin. Teraz lot na drugą półkulę będzie trwał ok. 9 godzin.

Ma się poprawić też komfort podróży na dalekich trasach, a to dzięki licznym udogodnieniom na pokładzie, które Dreamliner zapewnia w każdej z klas: Ekonomicznej, Premium Club oraz Elite Club. Te udogodnienia to m.in. bogaty wybór aplikacji: filmów na żądanie, audiobooków i e-readerów do czytania aktualnych wydań gazet i magazynów, muzyki czy gier. Pasażerowie mają też możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu. Dopłata do Klasy Premium będzie wynosiła 999 złotych od osoby w obie strony, natomiast do Klasy Elite 1599 złotych.

Egzotyka 2013/14: zupełnie nowe kierunki

W katalogu Egzotyka 2013/14 na klientów czeka wiele nowości. Pierwszą z nich jest Australia połączona z Nową Zelandią. Kolejnym nowym programem jest wycieczka łącząca kolonialną przeszłość Singapuru z nowoczesnością Kuala Lumpur oraz różnorodną przyrodą Borneo. Na klientów Rainbow Tours czeka też Panama, Kostaryka i Nikaragua (w programie m.in. imponujące wodospady, gorące źródła, las chmurowy a także volcano-surfing, czyli zjazd z wulkanu na desce lub sankach). Na wycieczce łączącej USA oraz Hawaje nie zabraknie Las Vegas, Wielkiego Kanionu Kolorado, Hollywood, a na Hawajach - Waikiki Beach oraz stolicy, Honolulu. W Indiach Rainbow Tours oprócz znanych programów proponuje południe, czyli stan Gujarat, Keralę oraz Tamil Nadu. W ofercie pojawią się nowe programy również na Kubie, w Tajlandii, Kolumbii, Chile oraz Etiopii i na Sri Lance.

W Afryce na dodatkową uwagę zasługuje Gambia. Oprócz dwóch propozycji objazdowych pojawią się wczasy nad pięknym plażami Atlantyku w cenach już od 2800 zł za tydzień pobytu. Wszystkie imprezy do Gambii realizowane będą bezpośrednim czarterem z przelotem do Banjul.

Dla wielbicieli rejsów statkiem w ekskluzywnych warunkach touroperator zaproponował cztery zupełnie nowe wyprawy po Karaibach statkami linii Royal Carribean (Klasa Freedom oraz Klasa Oasis). Podczas rejsów planowane jest miedzy innymi: Miami, Wyspy Bahama, Wyspy Dziewicze, Wielkie i Małe Antyle, Wielki Kajman i wizyta w Meksyku. Atrakcje na pokładach statków armatora: baseny, park wodny, ściany wspinaczkowe, kryte lodowisko, ścieżka joggingowa, spa, fitness. Na pasażerów czekają też teatry, kasyna, pokazy tańca, restauracje z różnorodną kuchnią oraz sklepy.

... i kierunki bliższe, znane i lubiane (Zima 2013/14)

W katalogu Zima 2013/14 obejmującym bliższe kierunki czarterowe znalazły się Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Fuerteventura, Lanzarote), Izrael, Egipt (Taba, Sharm el Sheikh, Hurghada oraz Marsa Alam), Maroko, Izrael i Jordania.

Oprócz wypoczynku touroperator zaproponował również programy objazdowe. Po raz kolejny w ofercie znajdą się też wczasy dla osób po 55 roku życia. W tym roku w ramach programu wypoczywać będzie można na Costa del Sol oraz w Chorwacji.

Kolejnym mocnym elementem propozycji na zimę są kluby Let's Holiday, w których specjalny "Tropiciel Atrakcji" będzie organizował zajęcia... dla dorosłych. Kluby dla dorosłych zaplanowano w pięciu hotelach: w Hurghadzie, Sharm el Sheikh, na Teneryfie, Fuerteventurze oraz Lanzarote.

Katalogi z ludzką twarzą

Zupełnie nowym rozwiązaniem ułatwiającym klientowi podjęcie decyzji o zakupie ma być zastosowanie w katalogach dodatkowych oznaczeń przy wycieczkach objazdowych, informujących o tym, że są potwierdzone już od pierwszego dnia sprzedaży. Przy wielu programach pojawią się również dodatkowe rekomendacje dokonane przez pilotów-ekspertów specjalizujących się w danym kierunku.

Promocja wyjazdów z katalogów Zima oraz Egzotyka 2013/14 trwa do 19 lipca 2013. Oprócz rabatów do 30 procent klienci otrzymują również gwarancje: niezmiennej ceny, zwrotu kosztów, zmiany terminu gratis oraz zyskają gwarancję najniższej ceny.

Więcej o: