Egipt all inclusive

Egipt all inclusive tanio, Egipt all inclusive last minute, Egipt all inclusive Sharm el Sheikh - takich ofert szukamy. Dowiedz się więcej o ofertach typu all inclusive.

Egipt all inclusive - opinie naszych użytkowników

Poznaj zdanie tych, którzy w Egipcie byli i swoimi opiniami podzielili się na naszym Forum Egipt - podróże.gazeta.pl

Egipt all inclusive - wyżywienie

Popularna wśród turystów oferta typu "Egipt all inclusive" oznacza wakacje z pełnym wyżywieniem. Zazwyczaj na pełne wyżywienie składa się śniadanie (najczęściej serwowane w formie szwedzkiego stołu), obiad, kolacja, przekąski, podwieczorek, desery, słodkości (często lokalne) oraz napoje i lokalne drinki. Rzadko zdarza się, by alkohole międzynarodowe były w cenie oferty all inclusive. Jeśli chodzi o napoje i przekąski, które najczęściej są serwowane przy basenach, warto się upewnić, czy nie są za nie pobierane dodatkowe opłaty.

Egipt all inclusive - alkohole

Z każdą ofertą wakacyjną typu all inclusive należy się dokładnie zapoznać, a często też dopytać biuro podróży, co dokładnie oferta obejmuje. Jeśli bowiem chodzi o alkohole, nie w każdym hotelu są one objęte opcją all inclusive. Najczęściej jest tak, iż wyżywienie all inclusive obejmuje alkohole lokalne, które są znacznie słabsze od tych międzynarodowych. Może się też zdarzyć, iż międzynarodowe również będą w cenie all inclusive, jednak jest to raczej rzadkość. Nie warto się tym jednak przejmować, ponieważ najczęściej w takim upale i słońcu, alkohol, który nie jest tak wysokoprocentowy w zupełności jest satysfakcjonujący.

Egipt all inclusive - Ultra all inclusive

Oferty typu "Egipt ultra all inclusive" oznaczają, iż wyżywienie jest podawane zazwyczaj do późnej nocy, tzn. nawet do godziny 1. Najczęściej jest to jednak wyżywienie w godzinach 10 - 01. Jeśli więc miewasz apetyt późną porą, jest to dobra opcja dla ciebie. Warto jednak sprawdzić, czy podstawowa oferta all inclusive nie oferuje przekąsek o północy (zazwyczaj jest to lekkie danie typu zupa). Wtedy wykupywanie oferty ultra all inclusive nie ma zwyczajnie sensu.

Egipt all inclusive - nie tylko wyżywienie!

Przeglądając oferty "Egipt all inclusive", warto zwrócić uwagę, czy w ramach pakietu all inclusive nie wchodzą także inne udogodnienia. Takimi udogodnieniami może okazać się dostęp do dodatkowego basenu, który przeznaczony jest jedynie dla klientów, którzy wykupili wakacje all inclusive, darmowego dostępu do internetu, czy chociażby zniżki do hotelowego SPA, czy centrum wodnego.

Egipt all inclusive - temperatura

Jeżeli uwielbiasz upały, wybierz się do Egiptu w lipcu i sierpniu, kiedy temperatura powietrza sięga średnio 37-40 st. C. Nie zapomnij jednak o odpowiedniej ochronie w postaci kremu z wysokim filtrem UV oraz nakryciu głowy. Warto też pamiętać, iż nie należy spędzać całego dnia na słońcu, kiedy temperatura jest tak wysoka, ponieważ można ulec poparzeniu ciała. Jeśli jednak temperatura powyżej 30 st. C jest dla ciebie zbyt męcząca, unikaj tych miesięcy, a w zamian wybierz się do Egiptu w okresie marca - czerwca bądź w okresie września- listopada, kiedy temperatura waha się w granicach 28 a 30 st. C. Więcej o temperaturach w Egipcie (z podziałem na poszczególne miesiące) przeczytasz tu: Egipt temperatura

Więcej o Egipcie: Egipt

Czytaj więcej o Egipcie na naszym forum podroze.gazeta.pl: Egipt - forum, opinie

Więcej o: