Hurghada aquapark

Hurghada to idealny kurort na rodzinne wakacje. Jest tu mnóstwo wygodnych hoteli, a niektóre mają do zaoferowania największą atrakcje dla dzieci: aquapark. Hurghada aquapark.

Aquapark to wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych. W Egipcie nie brakuje aquaparków, a w Hurghadzie jest kilka, które zasługują na największą uwagę. Najciekawsze to aquapark przy hotelu Jungle Aqua Park Hurghada i aquapark przy Primasol Titanic Resort & Aqua Park Hurghada.

Hurghada aquapark - Jungle Aqua Park

Jungle Aqua Park wraz z sąsiednim hotelem - Alf Leila Wa Leila tworzy jeden duży kompleks położony ok. 25 min od centrum Hurghady. Na terenie kompleksu znajduje się największy aquapark w Hurghadzie.

Aquapark dostępny jest również dla gości spoza hotelu. Oczywiście za dodatkową opłatą. Aquapark oferuje 35 zjeżdżalni, 14 basenów odkrytych (w tym baseny z podgrzewaną wodą). Ponadto strefy dla najmłodszych dzieci, sztuczne fale, wolno płynącą rzekę.

Egipt Hurghada

Hurghada aquapark - opinie Jungle Aqua Park

Hurghada aquapark. "Wróciliśmy z Jungle Aqua Park. Hotel przestrzenny, mnóstwo basenów 90 % domków położonych jest przy basenie. Pokoje przestronne, czyste z klimatyzacją i wentylatorem (...). Aqua Park jest duży, wiele zjeżdżalni. Zjeżdża się na pontonach lub matach. Do wyboru są pontony jednoosobowe, dwuosobowe, czteroosobowe i sześcioosobowe (te dwa ostatnie jest jedna zjeżdżalnia na której można zjeżdżać). Jest także basen dla dzieci z ogromna ilością atrakcji, dzieci po prostu były zachwycone i spędziły by tam całe dnie. Obok basenu znajduje się bar z napojami i alkoholem czynny do 17" - napisał kazamx na forum podroze.gazeta.pl

Hurghada aquapark - Primasol Titanic Resort & Aqua Park

Kolejny aquapark w Hurghadzie znajduje się na terenie hotelu Primasol Titanic Resort & Aqua Park (ok. 12 km od centrum Hurghady). Primasol Titanic Resort & Aqua Park został oddany do użytku w czerwcu 2005 roku. To duży obiekt wybudowany na wzór statku. Na terenie hotelu znajduje się aquapark bezpłatny dla wszystkich gości hotelowych. Aquapark jest czynny w godz. 10:00-17:00.

Aquapark oferuje kompleks basenów (w tym jeden z podgrzewaną wodą oraz basen kryty), zjeżdżalni, sztuczną rzekę do spływu pontonem, basen ze sztuczną falą, plac zabaw dla dzieci w wodzie z dużą ilością zjeżdżalni oraz brodziki z podgrzewaną wodą, liczne bezpłatne parasole i leżaki. Atrakcje wodne podobają się dzieciom i dorosłym. Klienci chwalą dobrą obsługę hotelu i jedzenie.

Hurghada hotel

Hurghada aquapark - opinie Primasol Titanic Resort & Aqua Park

Hurghada aquapark. "My wybraliśmy Titanic Primasol Aquapark i byliśmy bardzo zadowoleni. W ciągu 2 tyg. na samej plaży byliśmy aż 3 razy, a na basenach codziennie. To mówi samo za siebie" - napisała monaga.

"Poleciłabym Ci Titanic Beach w Hurghadzie: nie musisz się wcale ruszać z terenu hotelu, aquapark dla dzieci, świetna obsługa, dobre jedzenie. Byłam bardzo zadowolona. Uczciwe 5 gwiazdek" - poleciła mohan.

Hurghada aquapark opinie o pochodzą z forum EGIPT podroze.gazeta.pl

Hurghada aquapark

Hotele cztero- i pięciogwiazdkowe w Hurghadzie ze zjeżdżalniami lub aquaparkiem:

Titanic Resort & Aquapark, Titanic Beach & Aquapark, Jungle Aqua Park, Beach Albatros Garden , Golden Five, Prima Life Makadi Resort & SPA, Panorama Bungalow (Hurghada), Pickalbaltros Alf Leila Wa Leila, Pickalbatros Aqua Blu, Pickalbatros Beach Albatros Resort, Pickalbatros Albatros Palace, Pickalbatros Vista Resort, Sindbad Aqua Park,.

Hurghada opinie

Więcej o: