Hurghada hotel

Hurghada to jeden z głównych ośrodków turystycznych Egiptu. To w Hurghadzie znajdują się najciekawsze hotele w Egipcie. Wybierając hotel w Hurghadzie można wybierać spośród wielu ofert.

Hurghada to prawdziwe zagłębie hotelowe Egiptu. To tu znajdują się najciekawsze hotele w Egipcie. Jadąc do Hurghady, ciężko wybrać hotel, gdyż wybór hoteli w Hurghadzie jest ogromny. Hurghada oferuje hotele o bardzo różnym standardzie. Duża część hoteli w Hurghadzie należy do międzynarodowych korporacji. Na południe ciągnie się długie pasmo wiosek turystycznych, gdzie poza noclegiem oferowane są wszelkie wygody, jakich można oczekiwać na urlopie w Egipcie.

Czytaj więcej: Egipt

Hurghada hotel

Wybierając hotel w Hurghadzie, warto sprawdzić, jak został on oceniony przez innych turystów, którzy w tym hotelu spędzili urlop. Ogólnie radzi się turystom, by nie wybierali hotelów w Hurghadzie mniej niż czterogwiazdkowych. Jeśli hotel ma pięć gwiazdek, w rzeczywistości można ocenić go na cztery gwiazdki. Hotel czterogwiazdkowy w Egipcie to odpowiednik europejskiego hotelu trzygwiazdkowego. Hotele poniżej czterech gwiazdek są raczej dla tych, którzy większą część czasu spędzają poza hotelem, np. dla nurków. Informacji o hotelach w Hurghadzie można szukać na forum Podroze.gazeta.pl

Czytaj więcej: Egipt hotele

Hurghada hotel - trzy gwiazdki

Dobrze oceniane hotele, w których pobyty oferują polskie biura podróży:

Hurghada hotel - Minamark

Klienci wymieniają jako zalety hotelu - lokalizację, gdyż położony jest on w samym centrum oraz dobre jedzenie.

Hurghada hotel - Jasmine Village

Jasmine Village wraz z dwoma innymi hotelami tworzy jeden kompleks, można korzystać z udogodnień każdego z nich, m.in. z kilku restauracji. Klienci dobrze oceniają roślinność w otoczeniu hotelu, mini zoo z małpami i ptakami, ładną plażę i baseny.

Hurghada hotel - Empire Beach

Klienci chwalą obsługę i ładne otoczenie hotelu. Pokoje są sprzątane regularnie, choć ich standard odpowiadać będzie jedynie osobom bez wygórowanych wymagań.

Hurghada hotel - najlepsze trzygwiazdkowe

Hotele w Hurghadzie najlepiej oceniane przez użytkowników największego portalu podróżniczego na świecie TripAdwisor.com to m.in. : Aqua Blu Resort, Triton Empire Hotel, Sea Garden Hotel

Hurghada hotel - cztery gwiazdki

Dobrze oceniane hotele, w których pobyty oferują polskie biura podróży:

Hurghada hotel - Titanic Resort & Aqua Park

Hotel ma kształt Titanica i prezentuje się bardzo dobrze. Atrakcje wodne podobają się dzieciom i dorosłym. Podgrzewane baseny służą cały rok. Na plaże kursuje specjalny bus hotelowy. Klienci chwalą dobrą obsługę i jedzenie.

Hurghada hotel - Sunny Days El Palacio

Piękne położenie, przepiękne rafy na wyciągnięcie ręki, dużo rozrywek oferowanych przez hotel, dobra obsługa i ładne pokoje to plusy wymieniane przez turystów.

Hurghada hotel - Aqua Blu Resort

Hotel zaprojektowany arabskim stylu. Wraz z sąsiednimi hotelami Aqua Vista i Beach Albatros Garden, z którymi tworzy resort, zapewnia szereg atrakcji. Jedzenie jest zdaniem klientów urozmaicone, pokoje czyste, a animacje ciekawe.

Hurghada hotel - Lillyland

Atutami hotelu wymienianymi przez turystów jest duża, szeroka, czysta plaża, na terenie hotelu, duży, zadbany ogród, pokoje bez luksusów, ale czyste i przyjemne, indywidualna klimatyzacja. Hotel polecany rodzinom z dziećmi.

Hurghada hotel - najlepsze czterogwiazdkowe

Hotele w Hurghadzie najlepiej oceniane przez użytkowników największego portalu podróżniczego na świecie TripAdwisor.com to m.in.: Jungle Aqua Park Hotel, Dana Beach Resort, Alf Leila Wa Leila

Hurghada hotel - pięć gwiazdek

Hurghada hotel - Serenity Makadi Heights

Hotel położony malowniczo na rozległym terenie. Tuż obok znajduje się przepiękna rafa koralowa. Oferuje dużo wodnych atrakcji. Hotel zbudowany w marokańskim stylu.

Hurghada hotel - Desert Rose

Hotel położony w spokojnej dzielnicy, posiada własną niewielką zatoczkę, idealną do pływania. Obszar hotelu jest duży i zadbany. Turyści chwalą czystość hotelu oraz obsługę, z którą można się dogadać w kilku językach.

Hurghada hotel - Lti Titanic Beach

Lti Titanic Beach to hotel zbudowany z dużym rozmachem. Oferuje duży kompleks basenowy i aqua park. Klienci hotelu chwalą nowe, czyste pokoje, bardzo ładne otoczenie hotelu.

Hurghada hotel - Sunrise Holidays Resort

Hotel oferuje dobre, urozmaicone jedzenie chwalone przez klientów. Ponadto piękną plażę, wyremontowane pokoje, miłą obsługę i ciekawe animacje. Hotel polecany jest nowożeńcom.

Hurghada hotel - najlepsze pięciogwiazdkowe

Hotele w Hurghadzie najlepiej oceniane przez użytkowników największego portalu podróżniczego na świecie TripAdwisor.com to m.in.: The Oberoi Sahl Hasheesh, Steigenberger Al Dau Beach Hotel. Palm Royale Soma Bay.

Więcej opinii o hotelach w Hurghadzie znaleźć można na

forum Podroze.gazeta.pl

Więcej o: