Egipt hotele

Egipt to hotele o różnorodnym standardzie. Wybór hoteli jest ogromny. Egipt oferuje jednak przede wszystkim hotele idealne dla rodzin z dziećmi i hotele, w których można spędzić udane wakacje all inclusive.

Egipt hotele - standard

Egipt hotele. Wybierając Egipt na urlop, należy pamiętać o jednym: hotele w Egipcie mają inny standard niż hotele w Europie, tzn. ilość gwiazdek nie zawsze odzwierciedla standardy hotelu. Przed wybraniem hotelu w Egipcie warto sprawdzić, jak został oceniony przez innych turystów, którzy w tym hotelu spędzili urlop. Piloci polskich wycieczek w Egipcie radzą, by nie wybierać hoteli mniej niż czterogwiazdkowych. Hotele w Egipcie, które mają w folderze pięć gwiazdek w rzeczywistości można ocenić na cztery gwiazdki. Hotel czterogwiazdkowy w Egipcie to raczej odpowiednik hotelu trzygwiazdkowego.

Egipt hotele - all inclusive

Egipt hotele. Najlepsze hotele w Egipcie słyną z bogatej infrastruktury. Egipt oferuje hotele wyposażone w liczne baseny, zjeżdżalnie, place zabaw dla dzieci. W Egipcie liczne hotele mają do dyspozycji animatorów, którzy organizują turystom wolny czas. Egipt oferuje też hotele, w których można spędzić udane wakacje all inclusive. Pobyt w hotelu w Egipcie z opcją all inclusive wychodzi taniej niż np. w kurortach europejskich.

Egipt hotele - wybór

Hotele w Egipcie tworzą razem ogromną bazę noclegową. A ciągle powstają nowe hotele. Przed wyjazdem do Egiptu, warto poczytać o wybranym hotelu także po to, by nie okazało się już na miejscu, że hotel jest jeszcze nieukończony. Nikt nie chce, by relaksowi przy basenie towarzyszyły toczące się prace wykończeniowe hotelu. Egipt oferuje hotele blisko morza i innych atrakcji, a także hotele na uboczu. Przed wyborem hotelu w Egipcie warto sprawdzić w jakiej odległości hotel leży od plaży, atrakcji w mieście, sklepów czy aquaparków. Ważne jest też to, jaką hotele oferują kuchnię i czy mają podgrzewany basen (jeśli wczasy w Egipcie mają być po sezonie). Kolejną rzeczą, którą trzeba sprawdzić przed wyborem hotelu w Egipcie jest to, jaką opinię ma obsługa w poszczególnych hotelach. Hotele w Egipcie nawet z najlepszym standardem, mogą mieć kiepską obsługę. To wszystko znaleźć można na licznych forach internetowych - wystarczy wpisać - Egipt hotele - w naszą wyszukiwarkę lub zajrzeć tu - Egipt .

Egipt hotele - polecane

Użytkownicy największego portalu turystycznego na świecie TripAdvisor polecają następujące hotele. Przedstawiamy najlepsze hotele w Egipcie z podziałem na standard i najpopularniejsze kurorty Egiptu. Kurorty Egiptu, które oferują wspaniałe hotele to m.in. Hurghada, Sharm el Sheikh, Dahab, Marsa el Alam.

Hurghada to jeden z głównych ośrodków turystycznych Egiptu. To tu znajdują się najciekawsze hotele w Egipcie. W Hurghadzie znajduje się np. słynny hotel Alf Leila Wa Leila, stylizowany na pałac z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Cena za nocleg w wydaniu all inclusive dla jednej osoby wynosi ok. 20 dolarów.

Sharm el Sheikh to najpopularniejszy kurort w Egipcie, wybór hoteli jest tu ogromny. Sharm el Sheikh znajduje się w południowej części półwyspu Synaj i jest zdecydowanie najludniejszym miastem Riwiery Morza Czerwonego.

Kurort Dahab leży ok. godziny drogi od Szarm el Szejk. Dahab to świetna alternatywa dla głośnego Sharm el Sheikh. Wybierając Dahab na urlop, nie należy się jednak martwić o mały wybór hoteli. W Dahab znajduje się ok. stu hoteli.

Marsa el Alam leży w południowej części Egiptu. To właśnie w Marsa el Alam można spotkać najbardziej zróżnicowaną faunę wodną. Marsa el Alam jest coraz bardziej popularne wśród turystów. Ponieważ znajduje się w dużej odległości od egipskich miast, chętnie wypoczywają tu turyści, którym nie zależy szczególnie na zwiedzaniu. W związku z tym powstają tu wciąż nowe hotele oferujące największe wygody podczas wczasów w Egipcie.

Egipt hotele - klasa średnia - trzy gwiazdki

Egipt hotele - Hurghada

Aqua Blu Resort

Triton Empire Hotel

Sea Garden Hotel

Egipt hotele - Sharm el Sheikh

All Seasons Badawia Sharm Resort

Beach Albatros Sharm

Falcon Hills Hotel

Egipt hotele - Dahab

Dahab Paradise

4S Hotel

Daniela Village Dahab

Egipt hotele - Marsa el Alam

Triton Sea Beach Resort

Ecolodge Nakari Village

Egipt hotele - klasa wyższa - cztery gwiazdki

Egipt hotele - Hurghada

Jungle Aqua Park Hotel

Dana Beach Resort

Alf Leila Wa Leila

Egipt hotele - Sharm el Sheikh

Club Magic Life Sharm el Sheikh Imperial

Ghazala Gardens

Hilton Sharm Waterfalls Resort

Egipt hotele - Dahab

Iberotel Dahabeya

Swiss Inn Resort

Tropitel Dahab Oasis

Egipt hotele - Marsa el Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Sol Y Mar Dar El Madina

Tulip Resort

Egipt hotele luksusowe - pięć gwiazdek

Egipt hotele - Hurghada

The Oberoi Sahl Hasheesh

Steigenberger Al Dau Beach Hotel

Palm Royale Soma Bay

Egipt hotele - Sharm el Sheikh

Four Seasons Resort Sharm El Sheikh

Baron Resort Sharm El Sheikh

Iberotel Palace

Egipt hotele - Dahab

Le Meridien Dahab

Resort Hilton Dahab

Egipt hotele - Marsa el Alam

Iberotel Coraya Beach Resort

InterContinental The Palace Port Ghalib Resort

Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort

Więcej o: