Na tej plaży nad Bałtykiem poczujesz się jak na bezludnej wyspie. To prawdziwa perełka

Międzywodzie to nadmorska miejscowość licząca zaledwie 600 mieszkańców. Na rozległej, otoczonej lasami plaży z malowniczym klifem, można poczuć się, jak na bezludnej wyspie. To też doskonałe miejsce dla osób, które uwielbiają aktywny wypoczynek.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Międzywodzie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, która pomimo swojej atrakcyjności, wciąż pozostaje nieodkryta przez turystów. Polacy chętnie udają się na wakacje do położonych nieopodal Międzyzdrojów czy Dziwnowa, mijając ukrytą między tymi miejscami perełkę. Osoby, które cenią wypoczynek z dala od zgiełku, zdecydowanie docenią panującą tu atmosferę.

Zobacz wideo Dramat Magdaleny Antosiewicz. Przez inflację nie pojedzie na wakacje

Międzywodzie to prawdziwa perełka

W Międzywodziu można cieszyć się wszystkimi urokami wyspy Wolin. Szerokie, piaszczyste plaże, bez tłumów turystów spełnią oczekiwania tych, którzy chcą od urlopu przede wszystkim wypoczynku.  Wieczorem warto wybrać się do kawiarenki, która znajduje się na wydmie. Widok na Bałtyk i kieliszek wina o zachodzie słońca to przepis na udaną randkę. 

 

Ci, którzy wolą aktywny wypoczynek mogą wypożyczyć rowery i udać się na jednodniową wycieczkę do Międzyzdrojów. Trasa rowerowa Międzywodzie - Międzyzdroje prowadzi przez Woliński Park Narodowy i gwarantuje podróżnym niezapomniane doświadczenia. Bądźcie jednak gotowi na różną nawierzchnię: od dobrego asfaltu, przez "kocie łby" i piaszczyste drogi polne. Droga jest wymagająca, ale malownicze krajobrazy wynagradzają wysiłek. 

Ile kosztuje nocleg w Międzywodziu?

Chociaż sezon wakacyjny trwa w najlepsze, wciąż dostępne są kwatery w Międzywodziu. Aktualnie najtańszy pokój dwuosobowy można dostać już za 45 - 50 zł za noc. Nie brakuje też bardziej luksusowych opcji. Pokój w czterogwiazdkowym hotelu to koszt około 600 zł za noc. 

Więcej o: