Café Gazeta zaprasza w sobotę i niedzielę

Sobota to dla dziennikarzy dzień wolny, ale Café Gazeta działa - zapraszamy na różnosmakowe kawki! Za to w niedzielę zapowiada się interesujący dzień w letniej redakcji ?Gazety? w Sopocie (ul. Boh. Monte Cassino 48). Będzie można zdobyć autograf In-Grid!

Godz. 10 - Dzień warto zacząć od smakowitej kawy i ciastka w Café Gazeta. Do każdej zamówionej kawy - "Gazeta Wyborcza" gratis!

Godz. 11 - In-Grid w Café Gazeta. Śpiewająca po francusku, choć z pochodzenia Włoszka, In-Grid pojawi się w ogródku letniej redakcji, by opowiedzieć o swojej najnowszej płycie. Można zdobyć jej autograf!

Godz. 13 - Pocztówka z Sopotu. Ustaw się przed naszą letnią redakcją o godz. 13, a w poniedziałek będziesz na zdjęciu w "Gazecie".

Godz. 13.15 - Konkurs: Kolacja za jedną N.O.C. N.O.C. to nazwa nowo otwartego klubu w Jastrzębiej Górze. Właściciele klubu ogłaszają konkurs: trzy osoby, które najbardziej fantazyjnie rozwiną tę nazwę i zgłoszą się do letniej redakcji "Gazety", wygrają kolację dla dwóch osób w restauracji Kredens. Klub i restauracja mieszczą się w Jastrzębiej Górze przy ul. Kaszubskiej 1, tel. (0 58) 674 95 81.

Godz. 14 - Letnia Kuchnia "Gazety". Piotr Kolny, szef kuchni sopockiego pubu Lula Nova, przygotuje pierogi z mięsem w okrasie. Po pokazie zapraszamy na poczęstunek.

Zapraszamy!