Cafe Gazeta zaprasza w środę

W śodę dzielimy redakcję z prezenterami Radia Gdańsk, którzy od godz. 13 do 17 poprowadzą swój letni program ?Radioaktywni?. Do tego można u nas posmakować zbójnickiego specjału i wygrać nagrody. Zapraszamy do Cafe Gazeta (Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 48)!

Godz. 10 - Dzień warto zacząć od smakowitej kawy i ciastka. Do każdej zamówionej kawy - "Gazeta Wyborcza" gratis!

Godz. 11 - Się wydało. Prof. Tadeusz Stegner, historyk z Uniwersytetu Gdańskiego, opowie o nowej książce "Po słońce i wodę. Polscy letnicy nad Bałtykiem w XIX i I połowie XX wieku"

Godz. 13 - Pocztówka z Sopotu. Ustaw się przed naszą letnią redakcją o godz. 13, a jutro zobaczysz się na zdjęciu w "Gazecie"

Godz. 14 - Letnia Kuchnia Gazety. Szef kuchni sopockiej restauracji META przygotuje placek po zbójnicku, którym po pokazie poczęstuje przechodniów.

Zapraszamy!

1 - tyle dni zostało do wizyty Krzysztofa Krawczyka w letniej redakcji "Gazety Wyborczej" w Sopocie. Uwaga! Dwie osoby, które przyjdą dziś o godz. 11 do naszej letniej redakcji i zaintonują fragment (przynajmniej jedną zwrotkę i refren) którejś z piosenek Krawczyka, otrzymają najnowszą płytę artysty "To, co w życiu ważne".