Café Gazeta zaprasza w sobotę i niedzielę

Choć w sobotę dziennikarze letniej redakcji udają się na jednodniowy urlop, ogródek Café Gazeta działa, jak co dzień. Można tu się napić kawy o różnych smakach, a do każdej dodawana jest ?Gazeta Wyborcza? gratis!

Jeśli tylko nie będzie ulewy, w sobotni wieczór (od godz. 17) zapraszamy do nas na koncert pianisty Leo, czyli Leonidasa Mieldazisa, który całe lato gra w sopockim klubie Qult City na plaży w Łazienkach Północnych. Akompaniować ma mu duet jazzowy: Sebastian Kret (gitara) i Łukasz Adamczyk (saksofon).

A oto plan Café Gazeta na niedzielę:

* Godz. 10 - Dzień warto zacząć od kawy i ciastka w Café Gazeta

* Godz. 11 - Bilety na Prokom. Dla pierwszych trzech osób, które zjawią się w naszej redakcji z sobotnią "Gazetą Wyborczą" mamy bilety na niedzielne mecze turnieju Idea Prokom Open

* Godz. 13 - Pocztówka z Sopotu. Jeżeli przyjedziesz do naszej letniej redakcji o 13.00, znajdziesz się jutro na zdjęciu w "Gazecie"

* Godz. 19 - Letnia Kuchnia "Gazety". Theo Vasidis, Grek znany z programu "Europa da się lubić", opowie o kuchni greckiej i poczęstuje greckimi specjałami przygotowanymi osobiście w kuchni Hotelu Haffner.

Zapraszamy!