Polecamy w środę, 4 sierpnia

Dwóch Galów w Egipcie. Jak co tydzień w środę Multikino organizuje plenerowe letnie seansy na plaży niedaleko molo w Brzeźnie. Tym razem na ekranie zobaczymy film "Asterix i Obelix - Misja Kleopatra". Dwóch znanych z komiksów Galów i piękna egipska królowa - taka mieszanka w plażowej scenerii zapewni niepowtarzalne wrażenia.

Plaża przy molo w Brzeźnie, środa, godz. 21.30, wstęp bezpłatny

Piano i futbol. Na plaży można robić różne rzeczy - przekonuje nas o tym Qult City Sopot. Każdego dnia wieczorami przy kawie lub drinku można tutaj posłuchać kameralnych koncertów śpiewającego pianisty Leo. W ciągu dnia natomiast klub proponuje nam aktywny wypoczynek. Co środę rozgrywane są turnieje plażowej piłki nożnej Samsung Cup Sopot 2004, w których udział mogą wziąć 3-osobowe zespoły dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Mecze są rozgrywane na bezpiecznych, dmuchanych boiskach. Dla uczestników turnieju przygotowane są atrakcyjne nagrody.

Qult City Sopot, plaża przy Galaxy, budynek MOSiR, środa, zapisy na turniej do godz. 11, wstęp wolny. Piano Bar, koncerty Leo, godz. 19, wstęp wolny

Taka siatka! Wszystkim, którzy lubią sport, ale niekoniecznie we własnym wykonaniu, polecamy niecodzienne na Pomorzu wydarzenie: kobiecą siatkówkę na najwyższym światowym poziomie. W meczu towarzyskim w hali Olivia spotkają się Mistrzynie Europy - Polki - i zdobywczynie Pucharu Świata - Chinki. Mimo iż w składzie Polski zabraknie kilku kluczowych zawodniczek, emocji na parkiecie na pewno będzie dużo. Podopieczne Andrzeja Niemczyka już wielokrotnie udowadniały, że potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi.

Hala Olivia, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 1, środa, czwartek, godz. 18, bilety: 10 i 15 zł

Old School Flavour. Underground Rock Pub mieści się w starej XVIII-wiecznej piwnicy (niedaleko pomnika Jana III Sobieskiego w Gdańsku). Goście mogą tu posłuchać rockowego brzmienia Led Zeppelin, Deep Purple, Santany, Kravitza, Stinga, Doorsów. Lokal dysponuje dwoma klimatycznymi piętrami, gdzie codziennie odbywają się imprezy. Środek tygodnia jest równie dobry do całonocnej zabawy jak i weekend. Underground Rock Pub zaprasza wszystkich na imprezę Old School Flavour.

Underground Rock Pub, Gdańsk, ul. Podmurze 2, środa, godz. 21, wstęp wolny