Rozwiązanie psychotestu

Przewaga odpowiedzi A. Najchętniej schowałbyś się za plażowym parawanem. Jesteś wrażliwy na to, jak inni Cię postrzegają. Często polegasz na zdaniu znajomych, choć Twoja opinia wcale nie musi być gorsza. Nie lubisz nowych sytuacji, wolisz pozostać ze znajomymi i na bezpiecznym gruncie. Nie ufasz swoim myślom i ocenom. Dobrze, że liczysz się z opinią innych ludzi, ale może warto, żebyś uwierzył w swoje siły?

Przewaga odpowiedzi C. Leżysz na słońcu i niczym się nie przejmujesz, bo znasz swoją wartość. Zdajesz sobie sprawę ze swoich słabych i mocnych stron. Potrafisz zarówno cieszyć się z komplementów, jak i przyjmować krytykę. Lubisz podejmować nowe wyzwania i nie denerwuje Cię, jeżeli coś nie od razu się udaje. Jesteś cierpliwy. Chcesz bronić swoich poglądów, jednocześnie starasz się być elastyczny i skłonny poznawać inne punkty widzenia.

Przewaga odpowiedzi B. Będziesz dotąd chodzić po plaży w tę i we wtę, najlepiej w toplesie, dopóki ktoś Cię nie zauważy. Jesteś osobą przebojową, nie okazującą słabości. Zazwyczaj polegasz wyłącznie na własnej opinii. Czasem warto wsłuchać się w to, co mówią inni ludzie. Oni też mogą mieć coś ciekawego do powiedzenia. Poza tym nie musisz zawsze sam rozwiązywać swoich problemów, możesz czasem poprosić kogoś o pomoc.