Cafe Gazeta zaprasza

Załoga Cafe Gazeta, niezależnie od pogody, codziennie zapewnia mnóstwo atrakcji. Oto program na dziś:

Załoga Cafe Gazeta, niezależnie od pogody, codziennie zapewnia mnóstwo atrakcji. Oto program na dziś:

Godz. 10 - Warto rozpocząć dzień właśnie od wizyty w Cafe Gazeta. Zapraszamy na kawę oraz na lekturę świeżutkiego wydania "Gazety Wyborczej"

Godz. 13 - Pocztówka z Sopotu. Codziennie (oprócz sobót) zapraszamy przed naszą letnią redakcję (ul. Boh. Monte Cassino 48). Dzisiaj dodatkowo na zdjęciu pojawi się załoga pływającego z sopockiego molo statku "Pirat".

Godz. 13.15 - Konkursy piratów. O tej porze rozpoczną się przygotowywane przez załogę statku "Pirat" konkursy. Do wygrania są bilety na rejs i pirackie ubrania.

Godz. 14 - Letnia kuchnia "Gazety". Tym razem naszym gościem będzie kucharz z sopockiego Kawiaretonu. Przygotuje Złote Runo, czyli pierś drobiową w skórce miodowo-sezamowej.

Godz. 14 - Wizyta deblistów. Naszymi gośćmi będzie dwójka młodych tenisistów: Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, zwycięzców zeszłorocznego debla na sopockim turnieju Idea Prokom Open. W tym roku jadą na olimpiadę do Aten. W Cafe Gazeta porozmawiamy z nimi o tenisie. Będziemy też mieli do rozdania bilety na rozgrywany w weekend w Gdyni mecz Pucharu Davisa Polska - Algieria.