Egzotyczne hity Last Minute - 3 propozycje na gorące wakacje zimą

Zima to idealny czas na to, aby wybrać się w egzotyczne miejsca i skorzystać z tamtejszego słońca, pięknych plaż i lazurowej wody. Dzięki wycieczkom Last Minute, to wszystko możesz mieć w zasięgu ręki! Wystarczy, że już teraz zarezerwujesz termin do Omanu, Kenii lub Gambii za bardzo okazyjną cenę. Zobacz co na ciebie czeka w tych absolutnie magicznych miejscach!
Oman, Maskat Oman, Maskat www.shutterstock.com

Oman

Oman przywita cię słoneczną pogodą, piaszczystymi plażami i przepięknymi zabytkami. Mało tego, jest to również jedno z najbardziej przyjaznych turystom państw na Bliskim Wschodzie. Obowiązkowym miejscem, które musisz zwiedzić jest oczywiście stolica Omanu - Maskat. Zachęcamy do zobaczenia m.in.: Pałacu Al-Alam, który znajduje się niedaleko portu, Wielki Meczet Sułtana Kabusa, którego architektura wprawia w zachwyt. Koniecznie udaj się do dzielnicy Matrah, gdzie znajdziesz tradycyjne bazary 'suk - najstarsze targowiska w świecie arabskim. Miłośników historii z pewnością zainteresuje Muzeum Narodowe z bogatą ekspozycją ubrań, biżuterii oraz portretów. Jednak prawdziwą perłą architektury omańskiej jest Królewski Teatr i Opera Narodowa.

Plaża w Gambii Plaża w Gambii Shutterstock

Gambia

Gambia to najmniejszy kraj w Afryce - i najbardziej uśmiechnięty. Dzięki życzliwości mieszkańców, dzikiej przyrodzie oraz pięknej pogodzie, wycieczki do Gambii cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie znajdziesz tam typowych miejsc do zwiedzania, dlatego polecamy ten kierunek osobom szukającym relaksu na długich, piaszczystych plażach, a także każdemu kto chce zobaczyć egzotyczne ptaki i zwierzęta w naturalnym środowisku. Kolejną zaletę tego miejsca są znakomite ceny Last Minute! Na zimowe wakacje w Gambii w formule All Inclusive można lecieć nawet za 3000 zł!

Kenia Kenia Fot. rainbow.pl

Kenia

Połączenie wypoczynku na słynnych, białych plażach z niezapomnianym safari i nurkowaniem wśród pięknych raf? To możliwe, jeśli wybierzesz się na wczasy Last Minute w Kenii. Zima to najlepszy czas, by udać na urlop na wybrzeże Malindi oraz Mombasy. Punktem obowiązkowym podczas wakacji w Kenii powinna być wyprawa do jednego z Parków Narodowych, np. w ramach wycieczki fakultatywnej. To bardzo malowniczy kraj, który na pewno pozytywnie cię zaskoczy. Skorzystaj z jego uroków i ciesz się wymarzonym urlopem zimowym, to będzie strzał w dziesiątkę!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: