Seszele, Bali i Gambia - kierunki, które koniecznie musisz obrać w 2020 roku. Ceny naprawdę kuszą!

Są takie miejsca na świecie, które nie sposób ominąć przy planowaniu wyjazdów. Należą do nich bez wątpienia Seszele, Bali i Gambia - prawdziwe perełki, jeśli chodzi o egzotyczne wakacje jesienią. Teraz już nie musisz martwić się o to, że wyjazd w takie miejsca pochłonie twój cały budżet. Dzięki aktualnym promocjom możesz zaoszczędzić nawet połowę kwoty wycieczki. Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń to jest to!
Seszele / fot. Shutterstock Seszele / fot. Shutterstock Seszele / fot. Shutterstock

Seszele

Jeśli chcesz spędzić egzotyczne wakacje tanio, wybierz się jesienią na Seszele. Kojarzą się przede wszystkim z piękną, lazurową wodą oraz palmami coco de mer, zwanymi kokosem morskim. Jeśli lubisz przyrodę, szczególnie polecamy ci wizytę w ogrodzie botanicznym Vallée de Mai, bo będziesz tam miała okazję podziwiać imponujące rośliny, a przy okazji także i zwierzęta: czarne papugi, seszelskie bilbile czy niebieskie gołębie. Jeśli chodzi o podmorski świat, tam zachwycą cię rafy koralowe zamieszkałe przez żółwie morskie i delfiny. Oprócz nich spotkasz także ośmiornice, mieczniki, makrele oraz ogromne tuńczyki. Mało tego - na Seszelach zobaczysz jedną z piękniejszych plaży świata, Anse Union. To także świetne miejsce na egzotyczne wakacje z dzieckiem.

Bali, Indonezja Bali, Indonezja fot. ARAND (istock)

Bali

Idealny kierunek na egzotyczne wakacje jesienią to bez wątpienia Bali. Jeśli zależy ci na ujrzeniu najpiękniejszych miejsc, musisz szukać ich z dala od kurortów turystycznych. Niezapomnianych widoków dostarczą ci: wulkany, jeziora, pola ryżowe, wodospady, a przede wszystkim świątynie. Na Bali jest ich ponad 20 tysięcy! Największą i najważniejszą z nich jest położona na zboczu wulkanu Pura Besakih. Jeśli mowa o Bali, nie mogło oczywiście zabraknąć piaszczystych plaż. Główne kurorty, takie jak Kuta, Sanur, czy Nusa Dua zachęcają do wypoczynku i relaksu. Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej rozrywki, koniecznie musisz wybrać się do Zoo. Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń tylko na Bali!

Gambia Gambia istock

Gambia

Zastanawiasz się gdzie powinieneś się udać na egzotyczne wakacje we wrześniu? Gambia to idealny kierunek na urlop jesienny. Jednym słowem, najlepiej wybrać się do tego kraju w porze suchej, która trwa od listopada do maja. Bardzo popularny kurort to Kotu - nadmorska dzielnica miasta Serrekunda, w której znajdziesz komfortowe hotele otoczone egzotyczną roślinnością oraz piękną piaszczystą plażę, na której można poczuć lokalną atmosferę. Kotu to znakomity wybór na spokojne wakacje w Gambii. W pobliżu wybranego przez nas hotelu znajduje się punkt, z którego można obserwować gambijskie ptaki w ich naturalnych środowisku! Już teraz zacznij planować egzotyczne wakacje we wrześniu.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: