Egzotyczne rejsy polecają się na zimowy wypoczynek! Sprawdź oferty, które możesz teraz dorwać 40% taniej

Rejsy mogą okazać się świetnym urozmaiceniem zwykłych wycieczek, zwłaszcza tych do egzotycznych krajów. Podczas wyprawy uda ci się zobaczyć mnóstwo pięknych miejsc, na które nie miałabyś czasu podczas zwykłego zwiedzania. Już teraz zarezerwuj termin na zimowy wypoczynek i ciesz się cenami pomniejszonymi nawet o 40%!
Karaiby Karaiby Pixabay

Karaiby i Antyle

Rejs po Karaibach i Antylach jest obfity w piękne krajobrazy i magiczne miejsca. Już pierwszego dnia czeka cię odkrywanie Panamy, gdzie możesz podziwiać wschód Słońca nad Atlantykiem i zachód nad Pacyfikiem. Następnie udasz się w kierunku Curacao. Spędzisz cały dzień na morzu, więc to doskonała okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Tzw. Wyspa Słońca oferuje niezapomniane widoki, łącznie z piaszczystymi plażami, lazurową wodą i rafami koralowymi. W planie rejsu uwzględniono także wyspę Bonaire oraz Arubę, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacji z przepięknymi białymi plażami i turkusową wodą, w której ukryte są rafy koralowe.

Dominikana to coraz popularniejszy kierunek Dominikana to coraz popularniejszy kierunek Materiał promocyjny partnera

Zatoka Meksykańska

Na początku rejsu udasz się na wyspę New Providence, znajdującą się w archipelagu Wysp Bahama. To doskonała okazja, aby zapoznać się z największym miastem i stolicą Bahamów. Dzień 4 spędzisz na morzu - skorzystaj więc z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po dotarciu na Dominikanę, możesz dodatkowo uczestniczyć w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatnej). W programie nie zabrakło także zwiedzania Jamajki, wyspy Roatan czy Georgetown na Kajmanach. Ostatni, 10 dzień spędzisz na wyspie Cozumel, oddalonej zaledwie o ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. To kwintesencja Karaibów! Białe plaże z drobnym piaskiem, turkusowa woda, palmy i rafa koralowa sprawią, że będziesz tam chciała zostać na dłużej.

Marina Bay Sands, Singapur Marina Bay Sands, Singapur fot. Shutterstock

Zatoka Tajlandzka

Żadna wycieczka do Azji nie będzie w pełni kompletna, jeśli nie zawrze się w niej Singapuru, dlatego podczas rejsu po Zatoce Tajlandzkiej masz możliwość zwiedzenia tego miasta! Czy to na własną rękę, czy podczas fakultatywnych wycieczek. Po Singapurze czas na Tajlandię, a konkretnie Koh Samui. Zobaczysz tam wiele ciekawych miejsc, m.in. 12-metrowy posąg Buddy w Wat Phra Yai oraz kompleks świątynny Wat Plai Laem, intrygujące skały Babci i Dziadka, imponujące wodospady Namueang, farmę węży i krokodyli, ogród motyli czy akwarium morskie. W programie wycieczki uwzględniono także Kambodżę - okolice Sihanoukville, które wyróżniają się pięknymi plażami i imponującą przyrodą. To dopiero przepis na udany, zimowy urlop!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu