Spędź Nowy Rok w Kenii, na Kubie lub w Tajlandii! Wycieczki tańsze nawet o 40%!

Perspektywa spędzenia Nowego Roku w egzotycznych miejscach przypadła ci do gustu? Dzięki wycieczkom organizowanym przez biura podróży możesz spełnić swoje marzenie! Oferty do Kenii, Tajlandii lub na Kubę kuszą cenami. Promocje sięgają nawet 40%!
Kenia Kenia fot. shutterstock.com

Kenia

Zastanawiasz się co takiego jest w Kenii, że przyciąga do siebie co roku tylu turystów? Bez wątpienia piękne wybrzeże oraz niezwykły świat przyrody to jej główne atrakcje. Rejon Mombasy to modne kurorty i nieograniczone możliwości nurkowania. W podwodnym królestwie zachwycają wspaniałe rafy koralowe oraz egzotyczne ryby, których ławice można podziwiać również w czasie wycieczki, specjalnie przystosowaną łodzią. Podobne atrakcje czekają na turystów w rejonie miasta Malindi, w którym można poczuć jeszcze bardziej egzotyczny klimat. To wręcz idealne miejsce na spędzenie Nowego Roku!

Plaża na wyspie Cayo Coco na Kubie Plaża na wyspie Cayo Coco na Kubie Shutterstock

Kuba

Kuba szczególnie zachęca do odwiedzenia jej zimą. Od listopada do kwietnia na wyspach karaibskich panuje pora sucha z temperaturą sięgającą ok. 27°C i praktycznie brakiem opadów. To idealny moment na beztroskie wczasy na Kubie oraz zwiedzanie tego niezwykłego kraju. Roztańczona Hawana i zachwycający Trinidad to tylko namiastka tego, co powinnaś tam zobaczyć. Skorzystaj z ofert All Inclusive i wygrzewaj się na białych plażach, które znajdują się w niedalekiej odległości od hotelu - Varadero poleca się na wypoczynek, zwłaszcza w okresie zimowym.

Turyści na jednej z tajlandzkich wysp Turyści na jednej z tajlandzkich wysp Shutterstock

Tajlandia

Marzysz o egzotycznym urlopie w Azji? W takim razie koniecznie wybierz się na wycieczkę do Tajlandii. Podobnie jak na Karaibach, w czasie polskiej jesieni i zimy panuje tam pora sucha z bardzo przyjemną temperaturą i znikomymi opadami. Tajlandia to przede wszystkim ogromna różnorodność oraz jedna z najlepszych kuchni ulicznych na świecie! Czeka cię tam mnóstwo atrakcji - nowoczesny Bangkok, malownicza wyspa Phuket, a także rajskie plaże Krabi. Czego chcieć więcej? To będą niezapomniane wakacje. Teraz oferty możesz dorwać nawet 40% taniej, warto skorzystać!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: