First Minute do Turcji już od 1700 zł! Riwiera Egejska i Turecka zapraszają

Wiesz, że wczasy za granicą wcale nie muszą kosztować fortuny? Wystarczy, jeśli już teraz zaczniesz rozglądać się za ofertami na lato 2020, a możesz oszczędzić nawet 40%! To wszystko dzięki świetnym cenom z okazji First Minute. Szczególnie polecamy ci wycieczki do Turcji - moc wrażeń czeka!
Turcja Turcja Pixabay

Gumbet

Zwana również tureckim Las Vegas miejscowość Gumbet jest typowo turystyczna. Dostępna tam piaszczysta plaża otoczona jest hotelami, barami, dyskotekami i kasynami. Znajdziesz tam również szkoły windsurfingu i nurkowania. Wybrany przez nas hotel jest skromny, a jego największym plusem jest wygoda i doskonała lokalizacja! Ze względu na bliskość tętniącego energią Gumbet, oferującego liczne restauracje, bary i dyskoteki, świetnie odnajdą się tam osoby młode. Hotel ma również prywatną plażę oraz basen. Miłośnicy plażowania spędzą w Gumbet niezapomniane wakacje!

Riwiera turecka - plaża w Bodrum / shutterstock Riwiera turecka - plaża w Bodrum / shutterstock Riwiera turecka - plaża w Bodrum / shutterstock

Bodrum

Tętniące życiem miasto Bodrum jest stolicą Wybrzeża Egejskiego. Rozciąga się na uroczym półwyspie, wśród niezwykłej przyrody. W pobliżu zwiedzić można bardzo interesujące miejsca, które urozmaicą twój kilkudniowy pobyt w Turcji. Należą do nich m.in. Zamek św. Piotra, pozostałości Mauzoleum, które kiedyś było jednym z 7 cudów antycznego świata oraz Brama Myndosa. Tam z pewnością nie będziesz się nudzić, a oferty z przedsprzedaży zachęcają do zarezerwowania terminu.

Turcja Turcja Fot. Itaka

Konakli

Riwiera Turecka przyciąga różnorodnością krajobrazów, fascynującymi zabytkami, nowoczesnymi kurortami, przyrodą, cudownymi plażami oraz nieograniczoną liczę możliwości spędzania wolnego czasu. Nic dziwnego, że jest to jedno z najbardziej rozchwytywanych miejsc, jeśli chodzi o wypoczynek. Wybrany przez nas hotel znajduje się w miejscowości Konakli - bardzo popularnej wśród turystów. To centrum wypoczynku i rekreacji, ale również świetne miejsce na spędzenie urlopu aktywnie - windsurfing, czy nurkowanie to tylko niektóre z propozycji!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: