Odkryj najciekawsze kierunki na Ferie Zimowe 2020! Egzotyka czeka

Planujesz egzotyczny urlop? Ferie Zimowe to doskonała ku temu okazja! Do wyboru masz wiele ciekawych kierunków podróży, jednak polecamy ci przede wszystkim afrykańskie i azjatyckie miejsca, takie jak: Kenia, Gambia czy Tajlandia. Moc atrakcji czeka - gwarantujemy!
Świątynia Wat Phra That Doi Suthep, potocznie zwana świątynią Doi Suthep Świątynia Wat Phra That Doi Suthep, potocznie zwana świątynią Doi Suthep Marta Szarejko

Tajlandia

Jeśli marzy ci się egzotyczny urlop w Azji, koniecznie wybierz się na wycieczkę do Tajlandii. W czasie polskiej jesieni i zimy panuje tam pora sucha z bardzo przyjemną temperaturą i znikomymi opadami. Tajlandia to przede wszystkim ogromna różnorodność oraz jedna z najlepszych kuchni ulicznych na świecie! Czeka cię tam mnóstwo atrakcji - nowoczesny Bangkok, malownicza wyspa Phuket, a także rajskie plaże Krabi. Czego chcieć więcej? To będą niezapomniane wakacje.

Kenia Mombasa Kenia Mombasa Fot. Shutterstock

Kenia

Mombasa to drugie co do wielkości miasto w Kenii, które może pochwalić się największym portem morskim i lotniczym. Koralowa wyspa u wybrzeży Oceany Indyjskiego, na której leży Mombasa dodaje niesamowitego uroku. Charakterystycznym dla miasta są kły słoniowe wznoszące się nad ulicami na Moi Avenue, które tworzą bramę w kształcie litery M. Wybrzeże Mombasy to region pełen piaszczystych plaż - kurorty do których warto się wybrać to Diani Beach z plażą o niezwykłym, białym piasku i hotelami najwyższej klasy oraz Kilifi, który szczególnie rozchwytywany jest wśród miłośników spotów wodnych. Moc atrakcji masz jak w banku!

Plaża w Gambii Plaża w Gambii Shutterstock

Gambia

Gambia - najmniejsze państwo Afryki, zajmuje wąski skrawek lądu wzdłuż dolnego brzegu bardzo szerokiej rzeki Gambii, która jest nieodłącznym elementem krajobrazu. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach turyści zaczęli doceniać ten kraj. Nic dziwnego! Gambia ma bardzo wiele do zaoferowania. Kraj urzeka prostotą i niepowtarzalną atmosferą - można tam poczuć smak prawdziwej Afryki. Pierwszy z wybranych przez nas kurortów to Kololi, znajdujący się na przedmieściach Serrekundy z promenadą, barami i restauracjami. W centrum miejscowości znajdziesz bazar z pamiątkami i kluby z muzyką na żywo!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: