Sycylia, Malta czy Madera? TOP kierunki na sezon 2020 w przedsprzedaży taniej!

Z leżakowaniem ci nie po drodze? Wybierz się w miejsca, w których swój wolny czas możesz spędzić bardzo aktywnie. Różnorakie sporty wodne, mnóstwo zabytków do zwiedzania czy długie spacery długimi alejkami czekają na ciebie na Sycylii, Malcie oraz Maderze! Ceny z przedsprzedaży są nawet o 400 zł tańsze - warto korzystać!
Sycylia/ Fot.Shutterstock Sycylia/ Fot.Shutterstock Sycylia/ Fot.Shutterstock

Sycylia

Jeśli nadal nie wiesz gdzie wybrać się w sezonie 2020, my szczególnie polecamy ci Sycylię! To idealne miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i zwiedzania - każdy znajdzie coś dla siebie. Już z samego hotelu będziesz podziwiać niesamowite widoki, jak chociażby Etna. Warto odkrywać Sycylię na własną rękę - ta największa wyspa Morza Śródziemnego przyciąga jak magnes krajobrazami, pięknymi plażami i imponującymi zabytkami. Nic dziwnego, że nazywana jest również wyspą słońca - jej klimat jest naprawdę wyjątkowy. Jeśli raz odwiedzisz Sycylię, na pewno będziesz chciał tam wrócić.

Wioska Popeye na Malcie Wioska Popeye na Malcie shutterstock

Malta

Aktywny urlop to nie tylko sporty wodne. Na Malcie czekają cię piękne krajobrazy oraz zabytki, które warto uwiecznić na fotografiach! To wyspiarskie państwo-miasto z każdej strony uraczy cię malowniczym widokiem. Warto wybrać się do najstarszej maltańskiej wioski rybackiej Marsaxlokk, gdzie spotkasz rybaków i ich wyróżniające się, kolorowe łodzie luzzu. Jeśli mowa o Malcie, nie możesz pominąć Valletty. To tam znajdują się piękne ogrody Barrakka i konkatedra Św. Jana! Wyspa Gozo z kolei z pewnością zachwyci cię bajecznymi krajobrazami.

Ogród w Funchal na Maderze Ogród w Funchal na Maderze Shutterstock

Madera

Madera zachwyca bujną roślinnością i malowniczymi krajobrazami. Co ciekawe, jest to jeden z najwyższych na świecie wulkanów, chociaż sama wyspa to tylko niewielka część formacji wulkanicznej. Właśnie tam znajdziesz jeden z najwyższych i najpiękniejszych klifów Europy - Cabo Girao. Warto również wspomnieć o występujących tam lasach pierwotnych, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Madera to miejsce nie tylko dla plażowiczów, ale także dla osób, które chcą spędzić urlop aktywnie.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: