Malediwy - kwintesencja egzotycznego wypoczynku. Oferty na sezon 2020 to HIT

Co powiesz na białe plaże, nieprawdopodobny kolor wody i palmy kokosowe? Brzmi jak atrakcje z widokówki, prawda? Wyobraź sobie hamak zaczepiony tuż nad krystalicznie czystym wybrzeżem i błogi relaks! To wszystko jest możliwe na wycieczkach na Malediwy w sezonie 2020! Już teraz wybierz ofertę najlepszą dla ciebie.
Malediwy są jednym z 11 krajów, w których temperatura nigdy nie spadła poniżej zera Malediwy są jednym z 11 krajów, w których temperatura nigdy nie spadła poniżej zera Shutterstock

Malediwy / Kaafo Atul

Słynne klimatyczne domki na wodzie, jacuzzi na tarasie i prywatne zejście do oceanu - m.in. takie luksusy czekają na ciebie na Malediwach. Najbardziej ekskluzywne obiekty mają również prywatne baseny oraz SPA z bogatą ofertą zabiegów i masaży. Nie zabraknie także typowych atrakcji dla najmłodszych - do ich dyspozycji są minicluby, a dla dorosłych - joga czy pilates. Niektóre z ofert, zwłaszcza te all inclusive, zapewnią ci wyżywienie przez całą dobę oraz takie atrakcje jak nauka nurkowania czy windsurfing. Warto również rozejrzeć się za wycieczkami fakultatywnymi.

Malediwy Malediwy istock.com

Malediwy / Atol Male

Choć Malediwy kojarzą się przede wszystkim z leniwym wypoczynkiem, nie brakuje tam atrakcji dla aktywnych. Należą do nich m.in. sporty wodne. To właśnie tam panują wspaniałe warunki do snorkelingu i nurkowania wśród bujnej rafy koralowej i morskich stworzeń. Do wyboru masz również żeglarstwo albo windsurfing. Jedną z ciekawszych atrakcji na Malediwach są wyprawy po "wielką rybę" - możesz wziąć udział w wieczornym lub porannym połowie. Co ciekawe, na Malediwach obowiązuje zakaz hałasowania. Jedyne, czego będziesz mogła słuchać z przyjemnością, to szum oceanu i odgłosy natury. Nie ma też mowy o tłumach, ponieważ liczba przebywających tam osób jest ograniczona. Limity są o tyle dobre, że wypoczywa się tam komfortowo i pomimo niezwykłej popularności wysp - bez turystycznego zgiełku.

Malediwy Malediwy fot. Shutterstock

Malediwy / Atol Baa

Niestety wakacje na Malediwach nie należą do najtańszych. Trzeba jednak przyznać, że cena wypoczynku jest adekwatna do jego standardu i jakości. Wczasy na rajskich wyspach często dostępne są w niższych cenach na krótko przed wylotem albo też w czasie przedsprzedaży. Oferty First Minute na Malediwy bywają tańsze nawet do -30%, co przy cenie egzotycznych wakacji jest naprawdę dużym rabatem. Ciekawym wyborem za niższą cenę są wycieczki objazdowe. To doskonała opcja, jeśli chcesz dogłębnie poznać ten kraj. Co więcej, wiele programów wycieczek łączy odkrywanie egzotycznego świata z wypoczynkiem!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: