Wycieczki objazdowe po najpiękniejszych krajach Europy - sprawdź oferty First Minute!

Wylegiwanie się na plaży nie należy do twoich ulubionych form spędzania wakacji? W takim razie z pewnością spodoba ci się nasza propozycja wycieczek objazdowych po najpiękniejszych krajach Europy! Już teraz skorzystaj ze świetnych ofert First Minute, których ceny pozytywnie zaskakują!
Włochy, Florencja Włochy, Florencja fot, shutterstock.com

Włochy Klasyczne

Już pierwszy dzień wycieczki będzie pełen wrażeń - kto by nie chciał znaleźć się w pięknej Wenecji? Czeka cię rejs barką turystyczną na Plac św. Marka, a następnie spacer po dzielnicy San Marco, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki miasta. Nie mogło również zabraknąć rejsu gondolami po kanałach weneckich. W programie wycieczki uwzględnione jest także zwiedzanie Pizy, gdzie znajduje się słynna Krzywa Wieża. Czwartego dnia spędzisz bardzo miły czas we Florencji. Następnym punktem w planie wycieczki jest zwiedzanie Watykanu, podczas którego czeka cię wizyta w Bazylice św. Piotra. Oprócz wspomnianych już miast, spędzisz niezapomniane chwile w Rzymie, Neapolu, Asyżu i na wyspie Capri. Jeśli więc chcesz poznać najważniejsze zakątki Włoch - ta wycieczka jest wprost stworzona dla ciebie.

Lizbona / Portugalia Lizbona / Portugalia Rainbow

Portugalia od deski do deski

Duży atut Portugalii to śródziemnomorski, oceaniczny klimat, więc można ją zwiedzać praktycznie o każdej porze roku. Wycieczkę zaczniesz od odkrywania Lizbony. Następnego dnia zobaczysz m.in. Alcobaca z piękną architekturą cysterską. Ale to nie koniec wrażeń! Wspaniała panorama wybrzeża z punktu widokowego Sitio na pewno cię zachwyci. Miasteczko Viana do Castelo uraczy cię krętymi uliczkami i zacisznymi miejscami. Zobaczysz tam główny plac miasta, kamienicę Misericordia oraz inne średniowieczne budowle miejskie. Oprócz wcześniej wspomnianych atrakcji, będziesz miała jeszcze okazję zobaczyć: Porto, Fatimę, Sintrę oraz Cabo da Roca - najbardziej na zachód wysunięty punkt kontynentalnej Europy. Brzmi świetnie!

Chorwacja Chorwacja Rainbow

Chorwacja

Wody Adriatyku kuszą cię niezmiernie? Dzięki proponowanej przez nas wycieczce będziesz miała go pod dostatkiem! Bogaty program umożliwi ci spacer po mieście, w którym urodził się i mieszkał podróżnik Marco Polo. Czeka cię również zwiedzanie najpiękniejszych wysp znajdujących się w Chorwacji. Proizd - Wyspa Miłości, wyróżnia się przepiękną roślinnością oraz niesamowitymi zapachami. Wyspa Hvar to równie piękne miejsce, które otaczają malownicze krajobrazy, turkusowe morze, góry, winnice oraz pola lawendy. Miłośnikom podróży morskich z pewnością spodoba się rejs na wyspę Vis, gdzie czeka cię mnóstwo wrażeń, w tym wycieczka do Błękitnej Jaskini (Modra Špilja).

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: