Rodzinne wakacje już za 2000 zł! Bułgaria, Grecja i Teneryfa to HIT lata 2020!

Rodzinne wakacje warto zaplanować w bezpiecznych, słonecznych miejscach, do których należą m.in. Grecja, Bułgaria i Teneryfa. Gwarantujemy, że dzieci będą zachwycone! Ty zresztą również, ponieważ ceny wycieczek bardzo pozytywnie zaskakują. Skorzystaj już teraz z ofert na sezon letni 2020!
Złote Piaski, Bułgaria Złote Piaski, Bułgaria Fot. Shutterstock

Bułgaria

Piaszczysta plaża, bujna zieleń i mnóstwo słońca - brzmi świetnie, prawda? Zarówno ty, jak i twoje pociechy z pewnością będziecie zadowoleni z wakacji w Bułgarii. Hotel ulokowany w słynnych Złotych Piaskach to wymarzone miejsce wypoczynku. Dzieciom z pewnością mnóstwo frajdy przyniesie wizyta w Parku Narodowym Złote Piaski, którego tereny obfitują w rzadkie gatunki roślin, ptaków i ssaków. Warto również odwiedzić delfinarium, które jest nie lada atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jeśli chcesz spędzić czas aktywnie, proponujemy ci nurkowanie, windsurfing, narty wodne, a także zabawę w ogromnych aquaparkach - akurat to spodoba się także dzieciom.

Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock Chalkidiki, Grecja/ Fot. Shutterstock

Grecja

Słoneczne, greckie wyspy z piękną, błękitną wodą i piaszczystymi plażami są wymarzonym miejscem wypoczynku. Właśnie dlatego półwysep Chalkidiki, to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o spędzenie wakacji z dziećmi. W wybranym przez nas hotelu znajdziesz piękny ogród, dużo przestrzeni, turkusowe morze z łagodnym zejściem do wody oraz zajęcia dla dzieci z animatorami. Ty natomiast możesz ten czas spędzić bardzo aktywnie, np. nurkując, żeglując lub intensywnie zwiedzając. Jaskinia Petralona, świątynia Posejdona, czy ruiny miasta Mende to tylko niektóre z propozycji miejsc wartych zobaczenia. Oferty na lato 2020 czekają!

Polacy chętnie jeżdżą zimą na Teneryfę Polacy chętnie jeżdżą zimą na Teneryfę istock

Teneryfa

Przepiękny hotel, a w nim klub z animacjami dla dzieci i dorosłych oraz dwie strefy basenowe sprawią, że urlop z pewnością będzie udany. Tym bardziej, że miejsce o którym piszemy, to Teneryfa. Jest to wyspa wulkaniczna, a panująca tam temperatura jest naprawdę wysoka, jednak wiatr wiejący od oceanu łagodzi upały. Na południu wyspy będziesz mogła dłużej cieszyć się słońcem, natomiast na północy, dzięki dużej wilgotności, zobaczysz mnóstwo zieleni. Dużą frajdą, zwłaszcza dla dzieci, będzie wizyta w nowoczesnym Aqualandzie. Zapowiadają się świetne wakacje!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: