Tropikalne rejsy idealne na zimowy wypoczynek! Ceny już od 5000 zł - mamy najlepsze oferty

Nie ma to jak wylegiwać się na słońcu wtedy, kiedy w Polsce panuje najgorsza zima! Szczególnie polecamy ci rejsy, które oprócz wypoczynku zagwarantują ci moc atrakcji, jeśli chodzi o zwiedzanie. W programie masz do dyspozycji Zatokę Meksykańską, Zatokę Tajlandzką oraz Karaiby i Antyle - jest w czym wybierać, chociaż trzeba przyznać, że wybór nie należy do najłatwiejszych, bo każde z miejsc emanuje pięknem!
Tajlandia, Railay Beach Tajlandia, Railay Beach Fot. oWady bez O

Zatoka Tajlandzka

Żadna wycieczka do Azji nie będzie w pełni kompletna, jeśli nie zawrze się w niej Singapuru, dlatego podczas rejsu po Zatoce Tajlandzkiej masz możliwość zwiedzenia tego miasta! Czy to na własną rękę, czy podczas fakultatywnych wycieczek. Po Singapurze czas na Tajlandię, a konkretnie Koh Samui. Zobaczysz tam wiele ciekawych miejsc, m.in. 12-metrowy posąg Buddy w Wat Phra Yai oraz kompleks świątynny Wat Plai Laem, intrygujące skały Babci i Dziadka, imponujące wodospady Namueang, farmę węży i krokodyli, ogród motyli czy akwarium morskie. W programie wycieczki uwzględniono także Kambodżę - okolice Sihanoukville, które wyróżniają się pięknymi plażami i imponującą przyrodą. Bez wątpienia rejs po Zatoce Tajlandzkiej będzie przygodą życia!

Montego Bay na Jamajce Montego Bay na Jamajce shutterstock

Zatoka Meksykańska

Na początku rejsu udasz się na wyspę New Providence, znajdującą się w archipelagu Wysp Bahama. To doskonała okazja, aby zapoznać się z największym miastem i stolicą Bahamów. Dzień 4 spędzisz na morzu - skorzystaj więc z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po dotarciu na Dominikanę, możesz dodatkowo uczestniczyć w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatnej). W programie nie zabrakło także zwiedzania Jamajki, wyspy Roatan czy Georgetown na Kajmanach. Ostatni, 10 dzień spędzisz na wyspie Cozumel, oddalonej zaledwie o ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. To kwintesencja Karaibów! Białe plaże z drobnym piaskiem, turkusowa woda, palmy i rafa koralowa sprawią, że będziesz tam chciała zostać na dłużej.

Karaiby Karaiby Pixabay

Karaiby i Antyle

Rejs po Karaibach i Antylach jest obfity w piękne krajobrazy i magiczne miejsca. Już pierwszego dnia czeka cię odkrywanie Panamy, gdzie możesz podziwiać wschód Słońca nad Atlantykiem i zachód nad Pacyfikiem. Następnie udasz się w kierunku Curacao. Spędzisz cały dzień na morzu, więc to doskonała okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Tzw. Wyspa Słońca oferuje niezapomniane widoki, łącznie z piaszczystymi plażami, lazurową wodą i rafami koralowymi. W planie rejsu uwzględniono także wyspę Bonaire oraz Arubę, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacji z przepięknymi białymi plażami i turkusową wodą, w której ukryte są rafy koralowe.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: